Hip-hop - Alto

Kategoria

taniec / inne

Opis

,Nazwa zajęć: Hip-Hop
Prowadzący: Wiktoria Fila
Wiek: 7-11 lat
Dzień i godzina zajęć:

piątek 17.15-18.15 (7-11 lat)
Koszt:
1
120,00 zł miesięcznie (7-11 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć:

Nazwą „hip hop" określa się popularny na całym świecie styl tańca ulicznego („street dance"), wykorzystywany przez największe gwiazdy muzyki popularnej. Uczestnicy zajęć z hip hopu poznają kroki i układy charakterystyczne dla wielu różnych odmian tego stylu: new style, house, funk, popping, locking, videoclip dance. Lekcje hip hopu to świetna metoda na wyrobienie szybkości, zwinności i muzykalności, a także ogólną poprawę sprawności fizycznej, koordynacji i pamięci ruchowej oraz motoryki ciała. Podczas zajęć uczestnicy poznają widowiskowe tricki i układy taneczne do energicznej muzyki znanej z radia i teledysków. Hip hop to świetny sposób na naukę wyrażania emocji poprzez dynamiczny i żywiołowy taniec.

Hip hop to bardzo swobodny styl, w którym tancerz może wyrazić siebie, tworząc niepowtarzalne kombinacje figur i kroków. Panuje w nim duża swoboda techniczna, jednak ma pewne cechy charakterystyczne: feeling – poczucie rytmu, interpretacja muzyki, dynamika i zwinność – manewrowanie płynnymi i szybkimi ruchami oraz izolacje poszczególnych części ciała.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA Z HIP-HOPU?
Swobodny strój niekrępujący ruchów – np. legginsy lub spodnie dresowe, luźniejsza koszulka
Ciepła bluza na czas rozgrzewki i na zakończenie zajęć
Czyste buty sportowe z jasną podeszwą na zmianę – trampki lub adidasy
Podpisana lub dobrze oznaczona butelka z wodą

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również