Lista zajęć Marcin Staniec Ceramika figuratywna (2x tyg)

Ceramika figuratywna (2x tyg)

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Ceramika figuratywna - poniedziałek i środa 15.30-16.30 , 17.00-18.00 - Marcin Staniec
Praca z materiałem jakim jest glina to znakomite doświadczenie sensoryczne stymulujące układ nerwowy i wzbogacające wrażliwość plastyczną. Ukierunkowanie zajęć na rzeźbę ma na celi prowadzenie zajęć w nurcie zainteresowań właściwych dla wieku dziecka. Maluchy nauczą się tworzyć przedmioty i rzeźby które będą ich interpretacją bajkowych postaci, ulubionych zwierząt a czasami mama i taty. Czas spędzony na zajęciach pozwoli dziecku na rozwój kreatywności i umiejętności plastycznych oraz sprawi ogromna satysfakcje z dobrze wykonanej pracy. Prace zrealizowane w glinie , którą zapewniamy w ramach zajęć, są następnie wypalone w piecu do ceramiki oraz szkliwione w kolejnym etapie procesu twórczego. Ostatecznie uczestnik otrzymuje niebanalne dzieło sztuki, które może zabrać do domu lub ofiarować bliskim w prezencie.
Maks: 10 uczestników
Wiek: 6-8 , 9-12
Cena: 100 zł /msc
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt, o stałej wysokości , niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki. zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Absolwent Wydziału Edukacji Wizualnej na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Recenzje

brak recenzji