Lista zajęć Artur Jerzy Zieliński Dziecięcy zespół wokalny

Dziecięcy zespół wokalny

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 16.00-16.45

Opłata za miesiąc:
2xtyg: 70 zł;
1xtyg: 35 zł

Zapraszamy najmłodsze Gwiazdy i Gwiazdorów piosenki w wieku od 6 do 10 lat. Umuzykalnienie to ogólnie rzecz ujmując praca nad słuchem, poczuciem rytmu, techniką wokalną, emisją głosu i dykcją. Uczymy się prawidłowego oddechu i właściwej postawy podczas śpiewu. Obycie ze sceną, współpraca w Zespole przy jednoczesnym wzmocnieniu indywidualnych umiejętności, pozwolą zwalczyć tremę, nabrać pewności siebie i odkrywać pokłady swoich talentów.

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: ada@dkwlochy.pl

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Szkoły Głównej Handlowej - Podyplomowe Studium Menadżerów Kultury przy Kolegium Gospodarki Światowej.

Pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, juror konkursów muzycznych, kierownik muzyczny wielu spektakli. Związany z warszawskimi scenami, takimi jak: „Teatr Nowy”, „Teatr Syrena”, „Teatr Rampa”, „Teatr Polski”, „Teatr Kamienica”.

Wykładał na wydziale aktorskim w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Prowadził zajęcia z interpretacji piosenki w „Fundacji Bednarska” przy PSM II st. im. F.Chopina w Warszawie. Wraz z Grażyną Łobaszewską i Jerzym Satanowskim wykładowca na Wrocławskiej Akademii Piosenki, a także na wielu polskich i międzynarodowych warsztatach artystycznych.

Piosenki, do których komponuje muzykę śpiewają dzieci, młodzież, a także uznane gwiazdy polskiej estrady – m. in. Grażyna Łobaszewska, Joanna Zagdańska – (II miejsce w Konkursie Piosenki Patrio-tycznej i Wojskowej w 2007r.), Martyna Zając.

Był instruktorem wokalnym w zespole dziecięcym „Gawęda”, Fundacji „Przyjaciele”- (działającej na rzecz utalentowanych wokalnie i muzycznie osób niepełnosprawnych), akompaniatorem w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze” i w wielu innych formacjach.

Posiada wieloletnią praktykę i doświadczenie w prowadzeniu zajęć wokalnych (indywidualnych i grupowych) z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami.

Recenzje

Zajęcia są najlepsze na świecie! Pan Artur wymiata :)
Laura B.
05.12.2022 10:26

Inni klienci oglądali również