FORMACJA TANECZNA

Kategoria

taniec / towarzyski

Opis

Ćwiczenia rytmiczne, nauka podstawowych kroków, obrotów i przejść w tańcu zespołowym na podstawie choreografii tańców latynoamerykańskich połączonych w jedną całość. Zajęcia wpływają na poprawę ogólnej koordynacji ruchowej, a także przygotowują chętnych do dalszego zdobywania umiejętności tanecznych. Na koniec sezonu artystycznego organizowana jest prezentacja umiejętności młodych tancerzy.

Dzień: poniedziałek, środa

Godzina rozpoczęcia:poniedziałek
grupa początkująca 16.30-17.00
grupa zaawansowana 17.30-18.30

Godzina rozpoczęcia:środa
grupa początkująca 16.30-17.00
grupa zaawansowana 17.30-19.00

Czas zajęć:
2 x po 30 min. dla grupy początkującej
2 x po 90 min. dla grupy zaawansowanej

Opłata: 80 zł/mc za 2 x w tyg.

I zajęcia w roku 2022: 5 września (poniedziałek) grupa zaawansowana, 7 września (środa) grupa początkująca

Instruktor Waldemar Wielgosz: trener, choreograf i pedagog. Od lat prowadzi zajęcia w Klubie Tańca Towarzyskiego AKCENT, działającym w Domu Kultury "Włochy". Wychował i doprowadził wiele par do klasy tanecznej „A” i „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Posiada uprawnienia sędziego tańca towarzyskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz United Kingdom Alliance Associate w stylu latynoamerykańskim i member w stylu standardowym.

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia automatycznie trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

Waldemar WielgoszJest nie tylko trenerem ale również świetnym choreografem. Uczestnicy jego zajęć zajmują czołowe miejsca wśród polskich par na wszystkich konkursach tańca towarzyskiego w kraju. Wraz ze zdobywaniem kolejnych klas uczestnicy wykonują coraz bardziej skomplikowane figury i rozbudowane choreografie: walca angielskiego, wiedeńskiego, tanga, fokstrota, quickstepa i tańców latynoamerykańskich: samby, cza-czy, rumby, jive'a i pasodoble.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
grupa początkująca
grupa zaawansowana


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Magdalena A.
03.01.2023 07:56

Inni klienci oglądali również