Joga

Kategoria

fitness / joga

Opis

1x w tygodniu: Koszt zajęć: 130 PLN / m-c.
2x w tygodniu: Koszt zajęć: 260 PLN / m-c.

Zapisanie się na zajęcia 1x w tygodniu: należy zadeklarować dzień zajęć - do wyboru poniedziałek lub środa. Nie ma możliwości uczęszczania w obu terminach, w tym zmiany w trakcie trwania sezonu.

Zapisanie się na zajęcia 2x w tygodniu: należy wybrać szablon i grupę "2x w tygodniu".

Prowadząca: Grażyna Smith.
Certyfikowana instruktorka jogi i pilates.

Jako uczennica szkoły podstawowej trenowała akrobatykę sportową. Powróciła do pracy z ciałem po wielu latach zaczynając od Hatha-Jogi (Sławomir Bubicz, Adam Bielewicz).

W 2004 r. zaczęła praktykę Jogi Kundalini (Celena Polena), a w 2006 r. ukończyła kurs instruktorski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana (International School of Yoga w Wielkiej Brytanii - Guru Dharam, Darryl O'Keeffe) i od tego czasu uczy jogi w Warszawie. Jest także instruktorką Shakti Dance (kurs z Sarą Avatr w 2008 r. we Włoszech). W ostatnich latach wzięła udział w programie "Joga w profilaktyce zdrowia" (2016 r. w Warszawie) oraz poszerzyła metodę pracy z ciałem o technikę Pilates (Body Balance Pilates School w 2017 r. w Warszawie).

Recenzje

Ćwiczenia dostosowane do grupy wiekowej , fajna, miła atmosfera, prowadząca zajęcia świetnie przygotowana, punktualna i super prowadzi zajęcia
Hanna R.
20.08.2023 13:38
Barbara K.
14.09.2022 15:02

Inni klienci oglądali również