Fortepian

Opis

Nauka gry na fortepianie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i umiejętności. Uczestnicy pracują z materiałem nutowym, bazą są utwory klasyczne o różnym stopniu trudności. Nauka gry na instrumentach, prócz umiejętności technicznych uczy również koncetracji, efektywnego skupiania uwagi i systematyczności, poprzez współpracę obu półkul zwiększa potencjał umysłowy, zwłaszcza w przypadku umiejętności tzw. matematycznych. Uczy także młodych ludzi, że długofalowa praca i ciągły rozwój przynoszą najlepsze efekty - co bardzo istotne jest na dalsze życie. No i oczywiście - co nie mniej istotne - rozwija wrażliwość i kulturę muzyczną - polecamy!
Lekcje trwają 30/45/60 min. Koszt odpowiednio 26/39/52 zł. za lekcję. Dla osób posiadających KKR3+ lub KKRN 50% zniżki.
Możliwość indywidualnego ustalenia terminów. Zapisów na te zajęcia można dokonać telefonicznie, mailowo, osobiście w placówce lub - po wczesniejszycm ustaleniu terminu - poprzez system "biletyna". Klub Zbydniowice, ul. Matematyków Krakowskich 102, tel.12 659 71 20, mail: zbydniowice@ckpodgorza.pl lub elzbieta.koziol@ckpodgorza.pl.
Zajęcia prowadzone są przez panią Alę Albertynę Wilczyńską. Pani Wilczyńska skończyła wychowanie muzyczne na Akademii Muzycznej w Krakowie, z podstawowym instrumentem fortepianem i drugim - gitarą. Ma kompetencje dyrygenckie - przez lata prowadziła chóry, zespoły wokalne i instrumentalne. Jako pedagog ma za sobą wieloletnie doświadczenie w nauce gry na instrumenatch oraz zajęciach emisji głosu. Pracowała także jako metodyk wychowania muzycznego kształcąc i wspierając nauczycieli muzyki.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również