Lista zajęć Antoni Konrad Roden Burns Język angielski Good Ambient dwójki Antoni K Roden Burns

Język angielski Good Ambient dwójki Antoni K Roden Burns

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Jeśli chcesz nauczyć się porozumiewać po angielsku lub poszerzyć swoją znajomość tego języka - zapraszamy do nauki w małych grupach. Nauka angielskiego od podstaw prez poziom szkoły podstawowej oraz średniej, włącznie z egzaminami zamykającymi (test ósmoklasisty) i maturami. Dla chętnych możliwość przerabiania programu ze szkoły, powtórki materiału i pomoc w odrabianiu zadań. Oferujemy także prowadzenie grup konwersacyjnych dla dorosłych.
Zajęcia prowadzone będą w grupach wiekowych uwzględniających poziom zaawansowania i/lub będą to grupy złożone z uczniów danej klasy, by iść jednym poziomem programowym.
Zajęcia raz w tygodniu przez 60 minut.

Zajęcia prowadzi Antoni K. Roden-Burns - posiada certyfikaty TEFLA oraz CELTA.
Uczy jako korepetytor udzielając lekcji prywatnych i w szkołach językowych dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich.
Jest dwujęzyczny - biegle mówi po polsku i po angielsku z akcentem amerykańskim. Jego celem jako nauczyciela języka angielskiego jest przełamywanie barier podczas mówienia. Robi to tworząc przyjemną atmosferę, w której uczniowie mogą czuć się komfortowo - popełnianie błędów jest częścią procesu nauki, a tworzenie przyjaznej atmosfery pozwala uczniom na ciągły, efektywny rozwój.
Jego hobby to szachy, wspinaczka, taniec jak i gra na pianinie. Interesuję się również neurobiologią, mindfulness i terapią holistyczną.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również