Lista zajęć Łukasz Nosal Matematyka dwójki (Nosal Łukasz)

Matematyka dwójki (Nosal Łukasz)

Kategoria

edukacja / matematyka

Opis

Korepetycje z matematyki od poziomu szkoły podstawowej po szkołę średnią, włączając egzaminy zamykające i maturę. Możliwość wyboru dogodnego terminu.
Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową, raz w tygodniu, opłata 100 zł./miesiąc.Dla posiadaczy krakowskich kart KKR3+ lub KKRN 50% zniżki.
Zapisów można dokonać poprzez system "biletyna" lub osobiście w placówce. Klub Zbydniowice, ul. Matematyków Krakowskich 102, 30-698 Kraków, tel.12 659 71 20, mail: zbydniowice@ckpodgorza.pl
Zajęcia prowadzi Łukasz Nosal, student trzeciego roku studiów stacjonarnych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej – kierunek Mikro i nanotechnologie w biofizyce.
Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie na kierunku mat-fiz. Przez lata swojej edukacji oddawałem się pasji związanej z matematyką biorąc, z sukcesami, udział w różnych konkursach i olimpiadach. Po ukończeniu liceum udzielałem prywatnych korepetycji z matematyki - głównie przygotowania da matur.
Interesuje się naukami przyrodniczymi m.in. biologią molekularną i biofizyką.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również