Lista zajęć Mariusz Kosylak Tenis stołowy - rekreacja

Tenis stołowy - rekreacja

Kategoria

sport / inne

Opis

Zajęcia, na których uczestnik doskonali umiejętności techniczne z zakresu tenisa stołowego wtorek - 19.00 -21.00 środa 17.00 -19.00
Mariusz Kosylak animator działań rekreacyjnych. Pedagog zdrowia i wychowania fizycznego. Instruktor, trener piłki nożnej z wieloletnim stażem w Football Academy Kielce, Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz Akademii Piłkarskiej UKS Mazovia Tomaszow Mazowiecki. Posiada licencję trenerską UEFA B. Z zespołami dziecięcymi osiąga sukcesy na szczeblu wojewódzkim. Jest organizatorem Ligii i Grand Prix w tenisie stołowym a także Akademii Małego Tenisisty.

Liczba uczestników: 8
Wiek: 15+
Cena: 100zł/ stół
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt o stałej wysokości, niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Absolwent Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego im. J Kochanowskiego w Kielcach. Pedagog zdrowia i wychowania fizycznego. Instruktor, trener piłki nożnej, animator działań rekreacyjnych.

Recenzje

brak recenzji