Lista zajęć Jose Dominguez Poznajemy kulturę krajów europejskich w języku hiszpańskim

Poznajemy kulturę krajów europejskich w języku hiszpańskim

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Zajęcia: poniedziałek g. 17.00-20.45;
środa g. 18.30-20.45
Po zapisaniu się skontaktuje się z Państwem instruktor w celu ustalenia terminu zajęć

Zajęcia jednorazowe: 60 min: 110 zł
Opłata za miesiąc:
zajęcia grupa 2 osoby: 60 min/1xtyg: 240 zł; 2xtyg: 400 zł
zajęcia grupa 3-6 osób: 60 min/1xtyg: 160 zł; 2xtyg: 240 zł;
zajęcia indywidualne: 60 min/1xtyg: 400 zł

Nauka języka hiszpańskiego z Native Speakerem. Zajęcia dla dzieci od lat 9ciu, młodzieży i dorosłych wprowadzą uczniów w język hiszpański i świat hiszpańskojęzyczny w bezstresowej i angażującej uczestników atmosferze.

Na zajęciach motywujących do aktywnej komunikacji po hiszpańsku będą omawiane tematy związane z życiem codziennym. Materiały dydaktyczne będą pozwalały jednocześnie na poszerzenie słownictwa jak i zrozumienie gramatyki języka hiszpańskiego. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem hiszpańskim jak również dla osób, które już znają hiszpański i chcą pogłębić swoje umiejętności.

Główny nacisk kładziemy na praktyczną znajomość języka hiszpańskiego, umiejętność jego zastosowania w życiu codziennym, konwersacje, doskonalenie i rozwój słownictwa oraz zagadnień gramatycznych w połączeniu z ich praktycznym zastosowaniem.

Koncentrujemy się na dwóch ważnych dla nas aspektach – nauce języka, której towarzyszy nie mniej ważne odkrywanie nowych kultur. Podczas zajęć wykorzystujemy materiały dydaktyczne nauczyciela, filmiki, zabawy, ćwiczenia online oraz strony internetowe i inne materiały (gry planszowe, ilustracje, scenki...)

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: [email protected]

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

Jestem nauczycielem kontraktowym z wykształcenia oraz ekonomistą. Studia wyższe ekonomiczne dzienne ukończyłem na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe pedagogiczne ukończyłem w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi.
Uczę języka hiszpańskiego od 15 lat jako Native speaker. Uczyłem m.inn. w katolickim liceum ogólnokształcącym oraz gimnazjum w Magdalence. Poza tym współpracuję z wieloma szkołami językowymi i posiadam ich referencje.
Prowadzę:

  • kursy języka ogólnego i biznesowego
  • przygotowuję do egzaminów oraz do matury
  • prowadzę korepetycje

Nauczam we wszystkich poziomach zarówno dzieci jak i młodzież oraz dorosłych. Oferuję ciekawe materiały i przyjemne, bezstresowe zajęcia. Porozumiewam się po polsku, angielsku i po hiszpańsku.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również