Lista zajęć Beata Niedzielska Zajęcia wokalne (40min )

Zajęcia wokalne (40min )

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia wokalne poniedziałek - czwartek - 13.00 - 20.00
Beata Niedzielska - trener wokalny, wokalistka. Doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie w rozwój uczestników zajęć prowadzi ich do osiągania licznych sukcesów w festiwalach oraz konkursach o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim oraz TV show takich jak THE VOICE.
Zajęcia wokalne z zakresu emisji głosu, interpretacji piosenek i warsztatu estradowego przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne kształcenie obejmuje różne style muzyczne i odbywa się w miłej atmosferze.
Instruktor zastrzega sobie prawo do prowadzenia przesłuchań przed przyjęciem uczestnika do grupy.
Maks: 12
Wiek: bez ograniczeń
Cena: 130 zł/msc
Formą opłaty jest miesięczny ryczałt, o stałej wysokości , niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Trener wokalny, wokalistka. Doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie w rozwój uczestników zajęć prowadzi ich do osiągania licznych sukcesów w festiwalach oraz konkursach o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim oraz TV show takich jak THE VOICE.

Recenzje

brak recenzji