Lista zajęć Nauka gry na gitarze basowej dla dzieci i młodzieży

Nauka gry na gitarze basowej dla dzieci i młodzieży

Opis

!!!! Start po zebraniu chętnych, zapisy mailowo na adres m.brandys@ckwz.pl lub biuro@ckwz.pl oraz telefonicznie pod nr tel. 604-069-329 !!!

Godziny odbywania się zajęć do ustalenia z uczestnikami Czas trwania jednych zajęć 40 min. Koszt jednych zajęć w karnecie 45 zł.

Michał Kotowicz
Instrumentalista, gitarzysta basowy ur. w 1996 r. w Częstochowie. Student Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie dr. Jakuba Olejnika oraz absolwent Studium Pedagogicznego. Współzałożyciel trio ”With” grającego muzykę fusion. Na stałe współpracujący z Natalią Zastępą, finalistką programu The Voice of Kids oraz laureatką koncertu Premier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2021), jako muzyk sesyjny. Nauczyciel w szkole muzycznej Yamaha w latach 2019-2021oraz nauczyciel indywidualny. Uczestnik wielu warsztatów na terenie Polski takich jak: Polzone (2021), Muzyczna Owczarnia (2018, 2019), Kreatywne Warsztaty Wojtka Pilichowskiego (2017, 2018, 2019), Blues nad Bobrem (2016). Aktywnie udziela się również podczas koncertów we wrocławskich klubach muzycznych. Ma na koncie liczne koncerty na dużych scenach oraz programach emitowanych w telewizji na żywo (Letnia trasa Dwójki, Przebój Lata RMF i Polsatu, KFPP w Opolu).

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również