Lista zajęć Adrianna Kulesza Taniec towarzyski (kontynuacja) dla par dorośli, piątek godz. 20:15-21:45

Taniec towarzyski (kontynuacja) dla par dorośli, piątek godz. 20:15-21:45

Kategoria

taniec / inne

Opis

Zapraszamy dorosłych na zajęcia tańca towarzyskiego dla par dla osób kontynuujących zajęcia.
Zajęcia są organizowane przez Dom Kultury Stare Babice i będą odbywały się 1 raz w tygodniu w piątki w godz. 20:15-21:45.
Oferowane zajęcia tańca towarzyskiego stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy szukają dobrej rozrywki, chcą aktywnie i odprężająco spędzić wolny czas, a także pragną poczuć się swobodniej i pewniej siebie na parkiecie. Nauka tańca towarzyskiego jest również idealna dla tych osób, które chcą zdobyć lub podnieść posiadane już umiejętności taneczne.Taniec towarzyski składa się głównie ze stylu standardowego oraz latynoamerykańskiego, ale nasza szkoła daje również możliwość nauki kilku popularnych tańców użytkowych. Dzięki takiej różnorodności, mają Państwo niepowtarzalną okazję poznać różne style tańca, przez co taniec towarzyski na weselach i innych przyjęciach już nigdy nie będzie wiązał się z niepotrzebnym stresem.
Na naszym kursie tańca towarzyskiego poznają Państwo następujące tańce:
• standardowe (walc angielski i wiedeński, tango, fokstrot, quickstep),
• latynoamerykańskie (samba, rumba, cha cha, paso doble, jive),
• użytkowe (disco samba, disco swing, rock and roll czy salsa). W czasie nauki tańca towarzyskiego, liczba tańców oraz choreografie są dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestników, a także do stopnia zaawansowania grupy. Wszystkie wyżej wymienione tańce wprowadzamy stopniowo, w odpowiedniej kolejności, wraz z czasem trwania kursu zwiększając stopień trudności kroków oraz ilość tańców.

Prowadząca: Ardianna Kulesza, Michał Kulesza
Wiek uczestników: dorośli
Czas trwania 1 zajęć: 90 min (1 raz w tygodniu)
Koszt zajęć: 70 zł od pary/1 zajęcia

Płatności należy dokonywać do ostatniego dnia każdego miesiąca z góry. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn, wt, czw, pt. w godz. 8:00-16:00, a w śr 10:00-18:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek 7 października.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również