Akwarelki (1xtyg)

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Akwarelki - poniedziałek lub środa - 16.00-17.00
Zajęcia plastyczne, na których uczestnicy poznają różne techniki plastyczne i doskonalą umiejętności posługiwania się różnymi narzędziami i materiałami plastycznymi. Celem ich jest uwrażliwienie dzieci na piękno różnorodnych zjawisk.

Prowadząca: Katarzyna Wojtaszczyk absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu - Pedagogika Wczesnoszkolna i Sztuka , Uniwesytetu Łódzkiego - Pedagogika Wieku Dziecięcego.
Z pasją prowadzi kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci, rozbudza w dzieciach chęć tworzenia. Rozwija umiejętności posługiwania się wzbogaconymi technikami oraz umiejętnie operowania narzędziami i materiałem.

Maks: 8 uczestników
Wiek: 8-12 lat
Cena: 60 zł/miesiąc
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt , o stałej wysokości, niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu - Pedagogika Wczesnoszkolna i Sztuka oraz Uniwesytetu Łódzkiego - Pedagogika Wieku Dziecięcego.
Z pasją prowadzi kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci, rozbudza w dzieciach chęć tworzenia. Rozwija umiejętności posługiwania się wzbogaconymi technikami oraz operowania narzędziami i materiałem.
Jest też absolwentką Szkoły Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec i fortepianu i koncertuje z Młodzieżową Orkiestrą Symfoniczną Tomaszowa Mazowieckiego.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również