Lista zajęć Marta Targońska Hiszpański dla średniozaawansowanych (A2) i kontynuujących (dorośli), wtorek godz. 19.00 - 20.30

Hiszpański dla średniozaawansowanych (A2) i kontynuujących (dorośli), wtorek godz. 19.00 - 20.30

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Zapraszamy na zajęcia z języka hiszpańskiego dla zaawansowanych i kontynuujących (dorośli), które będą się odbywały we wtorki w godzinach 19:00-20:30 w Domu Kultury Stare Babice.

Znasz już podstawy hiszpańskiego, ale brakuje Ci słówek by śmiało wyginać język?
Przerobiłeś już teoretycznie czas przeszły, ale nadal zacinasz się by opowiedzieć, co robiłeś w zeszłą sobotę?
Oglądając hiszpański serial, pragniesz wreszcie przełączyć transkrypcję z polskiego na wersję ESPAÑOL?
Brakuje Ci motywacji by usiąść i we własnym zakresie poćwiczyć struktury, zwroty, szukasz wszelkiej wymówki na gramatyczne rozmówki?
Dołącz do naszej grupy by wspólnie z innymi odważnymi wojażerami zdobywać kolejne hiszpańskie porty!
Nabierzesz pewności siebie i sięgniesz po ambitniejsze wyzwania by w niedługim czasie ogłosić się dumnie językowym konkwistadorem!

Zajęcia poprowadzi Marta Targońska - absolwentka Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka języków obcych, zwłaszcza hiszpańskiego i portugalskiego, zna również angielski, niemiecki, i włoski.
Miłośniczka kultury hiszpańskiej oraz latynoamerykańskiej, a także tańca, w szczególności samby i zumby. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, jest licencjonowanym pilotem wycieczek oraz przewodnikiem warszawskim.

Koszt zajęć: 220 zł/miesiąc (zajęcia 1 raz w tygodniu). Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 176 zł/miesiąc.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez https://www.strefazajec.pl/course/view/id/41374
Pierwsze zajęcia odbędą się 4 października 2022 r. jeśli tylko zbierze się minimalna ilość uczestników tj. 5 osób.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Recenzje

brak recenzji