Lista zajęć Świadoma Ja

Świadoma Ja

Opis

„Świadoma Ja – Nowa Ja” - cykl zajęć rozwoju osobistego dla Kobiet

W kobiecej, kameralnej, w pełnej akceptacji grupie będziemy wspólnie przyglądać się poczuciu pewności siebie, kobiecości, naszym marzeniom, potrzebom, asertywności i temu wszystkiemu, o czym tak często, My Kobiety zapominamy w codziennym życiu.

ZAKRES TEMATYCZNY ZAJĘĆ:

  1. Pozwól sobie na marzenia i ich realizację – stwórz swoją mapę marzeń
  2. Odkryj swoje potrzeby - Świadoma siebie
  3. Ja Kobieta – nieperfekcyjna
  4. Krzywe zwierciadło – praca z przekonaniami
  5. Komunikacja z samą sobą – zmień persepktywę
  6. Tu i teraz – praca nad świadomym życiem
  7. Wewnętrzny krytyk – jak się z nim dogadać, jak się dogadać ze sobą?
  8. Porządki w życiu – porządki w sercu – porządki w szafie – Nowa Ja

Prowadząca: Gabriela Dmowska - Certified Coach Coach Wise ™, trener rozwoju osobistego, mentorka kobiet, specjalistka od kreowania wizerunku, licencjonowany biznesowy doradca wizerunkowy.
Pracuje z klientami w obszarze kreowania wizerunku, life coachingu, work life balance, z osobami szukającymi nowych ścieżek zawodowych. Prowadzi sesje indywidualne, szkolenia korporacyjne oraz warsztaty rozwoju osobistego i wizerunku dla kobiet. W codziennej pracy spotyka wspaniałych, mądrych ludzi i ma przywilej towarzyszenia im w zmianie na lepsze. Zmiany są dla niej nieodzownym elementem procesu tworzenia i realizacji samego siebie. Jej siłą jest wrażliwość i otwartość na człowieka.

Warsztaty dla Kobiet są przeprowadzone w interaktywnej, 1,5 h formule, raz w tygodniu (Wtorek godz. 18.00 / 8 zajęć w cyklu).

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji