Lista zajęć Julia Pucis-Pawłowska CePeK - Daj głos! - warsztaty z otwierania i uwalniania głosu

CePeK - Daj głos! - warsztaty z otwierania i uwalniania głosu

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

„Daj głos!” – warsztaty z otwierania i uwalniania głosu.

Chcecie poznać swój głos, trochę z nim poeksperymentować i poeksplorować przyjemną i otwierającą formę ekspresji?

Zapraszam Was na warsztaty z otwierania i uwalniania głosu, budujące świadomość głosu i ciała. Dowiecie się w jaki sposób powstaje dźwięk i jaki wpływ ma nasze ciało na ekspresję głosu. Stawimy czoła spięciom, które zatrzymują oddech i głos. Nauczymy się swobodnie i głęboko oddychać i odkryjemy korzyści płynące ze świadomego korzystania z tajemniczej przepony. Pokażę Wam jak na co dzień dbać o aparat mowy. Dowiecie się, które części głowy, twarzy i klatki piersiowej pozwalają odpowiednio rezonować Waszym głosom, dowiecie się co zrobić żeby nie musieć krzyczeć, ale móc głośno i donośnie coś powiedzieć, mając pewność, że zostaniecie usłyszani. Poznacie jak uaktywnia się ciało w trakcie pracy z głosem, będziemy w nim szukać komfortu i ruchu, który pozwoli nam na swobodę przepływu powietrza i dźwięku. Wreszcie, nauczymy się czerpać naturalną przyjemność płynącą z uwalniania głosu, mówienia i śpiewania.

•NAUCZYSZ SIĘ ŚWIADOMEGO ODDECHU
•OTWORZYSZ GŁOS, ZBUDUJESZ KOMFORT I SWOBODĘ W CIELE
•ODKRYJESZ JAKĄ POTĘGĘ I MOC MA TWÓJ GŁOS
•POZNASZ TECHNIKI RELAKSACYJNE
•ZAPOZNASZ SIĘ ZE SWOIM APARATEM MOWY
•ODZYSKASZ KONTROLĘ NAD GŁOSEM I CIAŁEM

Termin zajęć: niedziele w godz. 16:00-18:00.
Czas trwania warsztatu: dwa miesiące, każde spotkanie trwa 2 godziny.

Opłaty:
Przy wykupieniu pełnego pakietu warsztatów istnieje opcja zapłaty z góry, w 2 lub w 4 ratach:
160 zł – co dwa tygodnie
320 zł – co miesiąc
640 zł – opłata z góry za pełen pakiet warsztatów
Cząstkowa cena zajęć to 40 zł za 1h. WEJŚCIE JEDNORAZOWE – 90 zł.

Miejsce: Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Warszawa.

Instruktor

Kilka słow od prowadzącej warsztaty: Od 13 lat pracuję z głosem, a od 4 lat z ciałem i ruchem. Podchodzę do śpiewu i uwalniania głosu bardzo holistycznie, bez względu na to czy performance wokalny ma się skończyć na scenie, czy pod prysznicem dla czystej przyjemności. Ciało jest narzędziem, które niesie głos, dlatego jego świadomość, komfort i ekspresja to nieodłączne elementy treningu wokalnego.

Recenzje

Przyszedłem na warsztaty z pewną bazą w śpiewaniu (chóralnym) i nie miałem żadnych oczekiwań, a wyszedłem ze znajomością kilku świetnych technik dotyczących aparatu mowy i śpiewu. Do tego bardzo fajne przypomnienie podstaw, ćwiczenia dotyczące aspektu psychicznego występowania publicznego no i miło spędzony czas w kameralnej grupie z Julią, która zapewniła atmosferę otwartości. Nie spodziewałem się, że będzie mi  się chciało, za każdym razem, ruszać z domu w te niedzielne popołudnia.
Marek O.
05.12.2022 13:28

Inni klienci oglądali również