Lista zajęć Ari Kubik Akrobatyka - Przyczółkowa

Akrobatyka - Przyczółkowa

Kategoria

sport / akrobatyka

Opis

Nazwa zajęć: Akrobatyka
Prowadzący: Ariana Kubik
Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć: czwartek 16:15 - 17.00 (4 - 6 lat)

Koszt:"
1 wejście 40 zł
1 x tyg miesięcznie (4 - 6 lat) - 120 zł

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Akrobatyka oraz gimnastyka od podstaw, czyli nauka zdrowych wzorców zachowań i prawidłowy rozwój ciała poprzez wzmocnienie i ukształtowanie postawy. Na zajęciach skupimy się na kształtowaniu koordynacji ruchowej i gibkości, celem przygotowywania do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu. Nie zabraknie takich ćwiczeń jak stanie i chodzenia na rękach, mostki, piramidki oraz, w późniejszym etapie, przerzuty oraz inne akrobatyczne ewolucje.
Plan zajęć w swojej formule uwzględnia rozgrzewkę, ćwiczenie motoryki ciała, ćwiczenia wzmacniające dostosowane do predyspozycji uczestniczek zajęć, ćwiczenia korygujące wady postawy, rozciąganie.
Treningi prowadzone są z zachowaniem należytej ostrożności i asekuracji instruktora, który przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczestników.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również