Lista zajęć Ewa Budny-Orłowska Balet dla dzieci poniedziałek godz.16:30-17:30 gr.6-9 lat grupa kontynuująca

Balet dla dzieci poniedziałek godz.16:30-17:30 gr.6-9 lat grupa kontynuująca

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Zapraszamy na zajęcia dzieci, kóre chcą kontynuować naukę baletu.

Dzieci 6-9 lat kontynuacja - godz. 16:30-17:30 (60 min)

Zajęcia organizowane przez Dom Kultury Stare Babice, zaplanowame są raz w tygodniu, w poniedziałki.

Zajęcia baletowe ze Szkołą Tańca Baletka to gwarancja profesjonalnej nauki i dobrej zabawy. Podczas spotkania uczymy prawidłowej postawy ciała, stawiania stóp, wzmacniamy mięśnie całego ciała, a szczególnie nóg, brzucha i grzbietu, uelastyczniamy mięśnie i ścięgna. Dzieci uczą się podstaw rytmiki i osłuchują z muzyką klasyczną; poznają zasady działania w grupie, rozwijają koordynację ruchowo-przestrzenną, a to wszystko poprzez zabawę w formie układów tanecznych. Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do wieku i stopnia zaawansowania. Każdy nauczyciel jest absolwentem szkoły baletowej i posiada doświadczenie zarówno w zawodzie tancerza jak i pracy z dziećmi. Szkoła daje szansę na profesjonalne występy i udział w spektaklach.

Prowadząca:
Ewa Budny-Orłowska - tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie, gdzie już jako uczennica występowała na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w spektaklach: „Dziadek do Orzechów”, „Śpiąca Królewna”, „Trzej Muszkieterowie” czy w spektaklu dla dzieci „Pan Marimba” (ponad 100 przedstawień!). Solistka Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Z zespołem koncertuje w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Chorwacji, Danii, Holandii, na Ukrainie czy Litwie). Ukończyła wydział V na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie na kierunku Taniec, specjalizacja Pedagogika Baletowa oraz polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Wiek uczestników: 6-9lat
Czas trwania 1 zajęć: 60 min.
Koszt zajęć: raz w tygodniu 130 zł/ miesiąc.

Zajęcia odbywają się w sali fitness w GOSiR.

Płatności należy dokonywać do ostatniego dnia każdego miesiąca z góry. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn., wt., czw., pt. w godz. 8:00-16:00, a w śr. 10:00-18:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 117 zł/ miesiąc.
Dla posiadaczy Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 10%. tj. koszt zajęć to 104 zł / miesiąc.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 23 września.

Recenzje

Gorąco polecam
Agata J.
08.09.2023 09:47
Najlepsze zajęcia baletu! I nie chodzi tylko o sam balet ale tez o ogólny rozwój motoryczny dzieci dzięki tym zajęciom👌prowadząca przemiła i bardzo zaangażowana ❤️
Wiktoria J.
26.06.2023 17:18
Już drugi rok chodzimy i wciąż dziewczyny zafascynowane. Pani Ewa zaangażowana w swoją prace ponad miarę. Widać pasje zarówno do baletu jak i nauczania 👌jesteśmy wdzięczni za każdą lekcje 🫶
Maja J.
26.06.2023 17:16
Martyna M.
16.06.2023 11:33
Pani prowadząca podczas zajęć sporą część czasu poświęca na rozmowy telefoniczne i pisanie lub szukanie czegoś w telefonie, zamiast skupiać się na prowadzeniu zajęć. Nie rozumiem sensu sprawdzania obecności na zajęciach, co zabiera czas zamiast prowadzić zajęcia, jeśli i tak jak dziecka nie ma na zajęciach, bo jest chore nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. Bardzo nieuczciwy system opłat za zajęcia. Stała cena co miesiąc, a ilość zajęć w miesiącu różna. Ta sama opłata niezależnie czy są 4 czy 3 zajęcia w miesiącu to trochę dziwne.
Weronika D.
24.04.2023 10:48