Lista zajęć Kickboxing dla dorosłych

Kickboxing dla dorosłych

Kategoria

fitness / inne

Opis

Poniedziałek
godz. 18.00-19.30
Cena 120 zł (przy 4 zajęciach w m-cu)

OKick-boxing to bardzo popularna dyscyplina sportowa, która łączy w sobie elementy walk, bokserskie ciosy pięścią, oraz kopnięcia. Sport rozwijający w sposób holistyczny umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu, zwinność, sprawność.
W trakcie treningu stawiamy na kompleksowy rozwój we wszystkich obszarach: ćwiczymy sprinty, koordynację, zwinność, skaczemy na skakance, robimy pompki, ale też organizujemy sparingi i trenujemy z innymi uczestnikami zajęć lub z użyciem sprzętu do zadawania ciosów. Zajęcia w dużej mierze przez zabawę wprowadzają w świat sportu, poprawiają kondycję, wspomagają koordynację, dają możliwość rywalizacji, poprawy kondycji i ogólnego rozwoju w duchu sportu. Regularne uprawianie sportu uczy samodyscypliny, kształtuje postawę zgodną z zasadami fair-play.

O instruktorze: Szymon Blejsz - zawodowo zajmuje się ogrodnictwem i stolarstwem. Swoje
doświadczenie i wiedzę zdobywaną przez lata pracy chce przekazać najmłodszym w
bardzo przystępny sposób – pokazując, że takie zajęcia mogą być przede wszystkim świetną zabawą. Oprócz tego, Szymon prowadził tez w przeszłości zajęcia edukacyjne ze zwierzętami dla dzieci w wieku przedszkolnym, jest harcerzem, instruktorem sportowym. Praca z dziećmi sprawia mu dużą satysfakcję, zajęcia są okazją do spotkań, dobrej zabawy i wspólnego tworzenia.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
poniedziałek godz 18.00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji