Lista zajęć Teatr NEGATYW - Iza Worona

Teatr NEGATYW - Iza Worona

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Grupa teatralna TEATR NEGATYW ogłasza NABÓR w nowym sezonie artystycznym 2022/2023❗❗❗
Teatr Negatyw łączy działania teatru dramatycznego i teatru absurdu. Najczęściej realizowane są scenariusze własne, ocierając się o tak zwany teatr reżysera - czyli teatr autorski. Zajęcia są niebanalne i nietuzinkowe, mocno skoncentrowane na dobrej grze aktorskiej i nauce wszelkich prawideł techniki scenicznej.
� Zajęcia adresowane są do młodzieży 14+ i będą się odbywały we wtorki.
Opłata miesięczna 80 zł / Dla posiadaczy Kart: Skierniewicka Rodzina Plus lub Skierniewicka Karta Osoby Niepełnosprawnej 50 % zniżki.
❗Zapraszamy zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 20 września (wtorek) w sali 103 w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach:
⏰ godz. 17:00 młodzież 14+ wraz z opiekunami
� Zajęcia prowadzi starszy instruktor ds. teatru - Izabella Anna Worona - reżyserka, scenarzystka i poetka. Jest absolwentką podyplomowego kierunku „Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży” Akademii Sztuk Teatralnych im.St. Wyspiańskiego w Krakowie/ filia we Wrocławiu, dwuletniego szkolenia "Teatroteka szkolna" organizowanego przez Instytut Kultury Teatralnej z Warszawy oraz ukończyła studia politologiczne, studia magisterskie - kierunek europejski w AHE w Łodzi. Posiada dyplom Animatora Społeczności Lokalnych – Pomaturalne Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu. Od 1992 roku jest instruktorem teatralnym ( uprawnienia przyznane przez MKiDN) i organizatorem wielu projektów, gdzie była i jest zapraszana, jako trener a także lider grup uczestniczących w międzynarodowych wymianach młodzieży.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji