Lista zajęć Octy i Destylaty

Octy i Destylaty

Kategoria

inne / inne

Opis

OCTY i DESTYLATY 16.09.2022 godz: 17:00
Instruktorka: Joanna Krzemińska
Opłata: 50zł

Dowiesz się z czego, kiedy i jak przygotować naturalny ocet, czy destylat roślinny. Co zrobić, żeby się udał, jak przygotować składniki, jak je łączyć i co zrobić gdy coś nie idzie po twojej myśli.

Nazywam się Joanna Krzemińska, jestem absolwentką SGGW na kierunku technologia żywności i dyplomowanym zielarzem fitoterapeutą. Obecnie podjęłam naukę w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Naturoterapii na kierunku naturopata. Moje największe pasje to naturalna, wolna od chemii żywność i ziołolecznictwo. Od lat próbuję sprostać wyzwaniu jak żyć w mieście w zgodzie z naturą. Uwielbiam rustykalne, wiejskie klimaty. W wolnych chwilach daję nowe życie starym meblom, robię na drutach i wyszywam. Wprawdzie tych wolnych chwil jest niewiele bo jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci, ale właśnie w tym widzę największy sens i moja rodzina jest największym motorem napędowym do rozwijania moich pasji.

Zapraszamy do zapisów przez telefon: 22 612 63 85, mailem: aleksandrow@wck-wawer.pl lub Facebooka: https://www.facebook.com/KlubAleksandrow .

WCK FILIA ALEKSANADRÓW,
UL. SAMORZĄDOWA 10,
tel.: 22 612 63 85.

Koszt: 50,00 zł / osoba

Obowiązują zapisy mailowe lub telefoniczne.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pt, 17:00
16.09.2022
2 godz. Warszawa,
Aleksandrów - Warsztatowa

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również