Lista zajęć Flet - Agnieszka Kaćma

Flet - Agnieszka Kaćma

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
02.10.2017
Organizator
Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
Filia
BCK - filia Górczewska 201
Liczba uczestników
1
Wolnych miejsc
9
Wiek od
6 lat

Opis

MAGICZNY FLET - jeden z najstarszych instrumentów urzeknie Cię niebiańskim brzmieniem. Ze wzgledu na walory dżwiękowe i możliwości techniczne wykorzystywany w różnych gatunkach muzyki, od ludowej,przez klasyczną,rozrywkową jazzową ,po muzykę filmową.
Na zajęciach oprócz opanowania prawidłowego zadęcia, postawy, techniki oddechu i techniki palcowej poznasz ogromną literaturę fletową z różnych epok.

Przygotowuję do koncertów, egzaminów i konkursów fletowych.

Instruktor

Agnieszka Kaćma

solistka, kameralistka, muzyk orkiestrowy, pedagog, juror.
Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. we Wrocławiu. Studiowala w Akademii Muzycznej we Wroclawiu, otrzymując dyplom z wyróżnieniem w klasie fletu. Była stypendystką Rządu francuskiego w Conservatoire Nationale Superieure de Musique w Paryżu. Uzyskała dwa najwyższe dyplomy Ecole Normale de Musique w Paryżu - Diplome Superieur w klasie fletu oraz Diplome Superieur w klasie muzyki kameralnej. Odbyla studia podyplomowe rownież w Paryżu. W charakterze flecisty - solisty grała w wielu renomowanych orkiestrach m.in. we Wroclawskiej Orkiestrze  Leopoldinum, w Polskiej Orkiestrze Jerzego Maksymiuka, w Orkiestrze Kameralnej Wojciecha Rajskiego, w Wielkiej Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach, czy Orchestre Philarmonique d'Europe z Paryża. Prowadzi ożywioną działalność koncertową. Koncertuje jako solistka i kameralistka w kraju i za granicą, uczestnicząc w wielu prestiżowych festiwalach, (Warszawska Jesień, Poznańska Wiosna Muzyczna, Musica Polonica Nova - Wrocław, Laboratorium Muzyki Współczesnej - Bialystok, festiwale muzyki kameralnej, muzyki organowej). Występuje w filharmoniach w Polsce, Instytucie Nowej Muzyki - Darmstadt, Salonie Muzyki Klasycznej Musicora - Paryż,w Instytutach polskich za granicą,podczas Europejskich Spotkań Fletowych, w wielu znanych salach koncertowych. Nagrywa dla Radia i telewizji w Polsce i Francji. Jej ogromny repertuar obejmuje utwory od baroku po muzykę naszych czasów,twórcow z całego świata. Szczególne miejsce w repertuarze zajmuje muzyka polska. Wielu cenionych kompozytorów dedykowało artystce swoje utwory m.in. Zb. Bagiński, Krzesimir Dębski, Ryszard Gabryś, Edward Sielicki, Piotr Grella- Możejko, Stanisław Kaczorowski, Jacek Rogala, Miroslaw Gąsieniec, Andzrej Dziadek.

 

Terminy lekcji:  
Środy 08.00 - 14.00 
Piątki 14.00 - 21.00

Cena:  
55 zł za 45 minutową lekcję 
49,50 zł za 45 minutową lekcję z kartą zniżkową 
70 zł za 60 minutową lekcję 
63 zł za 60 minutową lekcję z kartą zniżkową 

Sposób wpłaty: 
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika. 
Kasa w BCK (ul. Górczewska 201): wtorki, środy i czwartki godz.10:30-19:00. 
 
Kontakt: 
Ewa Tyburczy, ewa.tyburczy@bemowskie.pl, 798 991 785 

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Lekcje piątkowe
Lekcje środowe


Brak ustawionych lekcji