Lista zajęć Joga dorośli/seniorzy - p27a

Joga dorośli/seniorzy - p27a

Kategoria

fitness / joga

Opis

Nazwa zajęć: Joga
Instruktorka: Ewelina Lewandowska
Wiek: dorośli
Dzień i godzina zajęć: czwartek 19.15-20.15
Koszt: 120 zł miesięcznie (1xtyg),

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta / rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.


Opis zajęć:
Joga dla kręgosłupa to zajęcia dla każdego, w każdym wieku, niezależnie od sprawności fizycznej. Współczesny styl życia np. nadużywanie pozycji siedzącej, korzystanie z telefonów komórkowych, sprawiają, że potrzebujemy ćwiczeń dla prawidłowej postawy ciała i zdrowia. Zajęcia dedykowane są szczególnie osobom z bólami pleców, bioder, kolan oraz tym, którzy chcą profilaktycznie zadbać o siebie. Podczas praktyki wykonamy pozycje uelastyczniające i wzmacniające kręgosłup i mięśnie wspomagające jego pracę. Jest powiedzenie ‘Jesteś tak stary jak Twój kręgosłup'.

Ewelina Lewandowska - od prawie 15 lat joginka. Na jogę trafiła z powodów bólu kręgosłupa, który zniknął i nie wrócił właśnie dzięki jodze. Przez lata uczyła się u wielu nauczycieli z Polski i zagranicy, głównie w nurcie jogi Iyengara, który ceni ze względu na możliwość modyfikacji ćwiczeń bez względu na poziom zaawansowania uczestników i za dbałość o ich bezpieczeństwo w asanch. Na jej zajęciach możecie spodziewać się dokładnych instrukcji, korzystania z pomocy do jogi i stopniowego przechodzenia od łatwiejszych do trudniejszych pozycji. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z jogi i relaksacji na warszawskim AWF.
Poza jogą prowadzi firmę Ekowymiar, która szkoli w zakresie ekologii, zero waste, zdrowia i welbeingu. Zawodowo zajmuje się też strategią marketingową w jednym z największych telekomów w Polsce.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również