Lista zajęć Beata Niedzielska Zajęcia wokalne 40min. grupowe

Zajęcia wokalne 40min. grupowe

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Zajęcia wokalne grupowe wtorek - czwartek 13.00- 20.00
Beata Niedzielska - trener wokalny, wokalistka. Doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie w rozwój uczestników zajęć prowadzi ich do osiągania licznych sukcesów w festiwalach oraz konkursach o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim oraz TV show takich jak THE VOICE.
Zajęcia wokalne z zakresu emisji głosu, interpretacji piosenek i warsztatu estradowego przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalne kształcenie obejmuje różne style muzyczne i odbywa się w miłej atmosferze.
Instruktor zastrzega sobie prawo do prowadzenia przesłuchań przed przyjęciem uczestnika do grupy.
Liczba uczestników: 4
Wiek: bez ograniczeń
Cena: 100zł /msc

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Trener wokalny, wokalistka. Doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie w rozwój uczestników zajęć prowadzi ich do osiągania licznych sukcesów w festiwalach oraz konkursach o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim oraz TV show takich jak THE VOICE.

Recenzje

brak recenzji