Lista zajęć David Zeke Romeo Justyna Jędrzejewska Tango argentyńskie GRUPA I (wtorek, czwartek)

Tango argentyńskie GRUPA I (wtorek, czwartek)

Kategoria

taniec / towarzyski

Opis

STARTUJEMY 14 stycznia 2023 roku warsztatami tanga - od godz. 18:30 - 20 :30
Wstęp 10 zł liczba miejsc ograniczona

Regularne zajęcia startują 17 stycznia i odbywają się 2 x w tygodniu we wtorki i czwartki w sali widowskowej OKO ul.Radomska 13/21 w godz.14:30 - 16:00

Koszt zajęć:
250 zł / miesiąc za zajęcia 2 x w tygodniu
160 zł / miesiąc za zajęcia 1 x w tygodniu

Zajęcia startują przy grupie co najmniej 8 par.

Podczas zajęć poznamy podstawowe elementy tanga, pozwalające na swobodne i aktywne uczestniczenie w wieczorach tanga - milongach. Nauczymy się jak prowadzić Partnerkę oraz jak współtworzyć taniec z Partnerem. Poznamy caminete, krok podstawowy, krzyżyk, ochos, giro, proste sacady czyli podstawowe składniki do wykorzystania w tworzeniu improwizowanych zestawów kroków. Odkryjemy tradycyjną muzykę do której obecnie tańczy się tango. Zmierzymy się z mitami o tangu i postaramy się bardziej poczuć ( a więc móc zatańczyć) ten taniec niż zapamiętać skomplikowane sekwencje kroków.

Zajęcia tanga dla początkujących przygotują Cię do tańczenia na milongach - wieczorkach z tangiem.
W czasie lekcji dowiesz się również jakimi regułami na parkiecie posługują się tancerze.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku, zarówno dla par jak i osób solo, dla tych którzy już postawili swoje pierwsze kroki w tangu jak i dla tych którzy chcą dopiero rozpocząć przygodę.

Zajęcia prowadzą:

Justyna Jędrzejewska (Polska)
Tancerka, nauczycielka oraz choreograf tanga argentyńskiego
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Od tego czasu uczestniczyła w zajęciach wielu technik tanecznych: taniec nowoczesny, balet, jazz, contemporary, contact improvisation. Jednak jej największą pasja był taniec w parach, jak dziecko tańczyła taniec towarzyski turniejowo, a potem salsę, tańce latynoskie aż odnalazła swoją największe zamiłowanie czyli tango.
Tańczy tango od 18 lat, swoją wiedzę zdobywała na licznych warsztatach tanga w Polsce oraz podczas podróży do Buenos Aires.
Jako nauczyciel tanga spełnia się już od 14 lat. Prowadziła zajęcia zarówno w Polsce jak i w innych krajach Europy, m.in. we Włoszech, Holandii i na Cyprze.
Obecnie prowadzi zajęcia regularne w Warszawie oraz warsztatowe w wielu miastach Polski takich jak: Biała Podlaska, Wrocław, Bydgoszcz, Poznań, Kalisz, Kielce, Lublin, Jelenia Góra, Zielona Góra.

David Zeke Romeo (Argentyna)

Tanecznie szkolił się w Buenos Aires. Posiada ponad 18 lat warsztatu jako tancerz Tango Salon oraz ponad 10 lat doświadczenia jako nauczyciel tanga we wszystkich rytmach: tango-milonga-vals. Swoją wiedzę poszerzał na studiach artystycznych w Centro Educacional del Tango de Buenos Aires (CETBA) oraz na Universidad Nacional de Las Artes (UNA), David ma bogate doświadczenie jako profesjonalny tancerz zdobyte dzięki warsztatom z tancerzami oraz nauczycielami tanga o światowej sławie, między innymi: Rodolfo Dinzel i Gloria Dinzel (Rodolfo i Gloria), Nito Garcia i Elba Sottile (Nito i Elba), Carlos i Rosa Perez (Carlitos i Rosita), Mario Morales, Roberto Canelo i Valeria Eguía (Canelo Estudio), Gabriel Angio i Natalia Games, Jesus Velázquez i Mariela Cerrezuela.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również