Lista zajęć Magdalena Dąbrowska REM O MINIMALIZMIE PRACOWNIA ROZWOJU OSOBISTEGO

REM O MINIMALIZMIE PRACOWNIA ROZWOJU OSOBISTEGO

Opis

Zapisy odbywają się przez wiadomość mailową na adres: ekodworzec@kulturalni.pl lub telefoniczną 502 715 306

REM - Rozwojowe Ekologiczne Minimalistyczne (warsztaty)

REM (jedna z form łacińskiego rzecz, przedmiot) to cykl warsztatów rozwojowych, które mają zachęcić do bardziej świadomego życia. Chcemy pokazać, jak codzienne zwyczaje razem z odpowiedzialnymi wyborami, mogą pozytywnie wpłynąć na jakość naszego życia, a tym samym na nasze otoczenie. Jeżeli są ci bliskie idee slow fashion, less waste, minimalizmu oraz slow life i chciałbyś zadbać bardziej nie tylko o siebie, ale i o planetę - te warsztaty są dla Ciebie. Spotkasz ludzi, którzy zastosowali te idee w życiu, podzielą się swoimi doświadczeniami i przekażą praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wprowadzić zmianę w Twoim życiu.

REM o minimalizmie - warsztaty z Magdaleną Dąbrowską w Eko Dworcu, ul. Dworcowa 9, 05-500 Piaseczno

Mniej rzeczy to więcej czasu dla bliskich
Mniej rzeczy to więcej miejsca na pasję
Mniej rzeczy to więcej wolności
Mniej rzeczy to więcej spokoju
Mniej rzeczy to więcej wartości
Mniej rzeczy to więcej...

Chcesz dowiedzieć się, co kryje się za tymi hasłami i czy mogą być prawdziwe dla Ciebie? Na kolejnych warsztatach z cyklu REM przeprowadzimy Cię krok po kroku przez kolejne etapy do bardziej minimalistycznego życia - od momentu zakupu, przez odgracanie, do refleksji o własnych potrzebach i wartościach.

Dowiesz się więcej o sobie, swoich nawykach zakupowych i podejściu do rzeczy. Poznasz praktyczne wskazówki i narzędzia do rozprawienia się z własnymi przedmiotami. Porozmawiamy o stanie, kiedy przedmioty, które nas otaczają, przestają być w centrum zainteresowania - a my możemy się skupić na własnym wnętrzu, relacjach, wartościach, którymi chcemy się kierować i cieszyć się przedmiotami, które mamy. Zrozumiesz, jak narzędzie, jakim jest minimalizm, może pomóc odzyskać przestrzeń do działania - nie tylko w domu.

Prowadzenie: Magdalena Dąbrowska - z wykształcenia historyk sztuki i fotograf. Dla niej, jako osoby sentymentalnej i zainteresowanej sztuką, przedmioty były bardzo ważne. Minimalizm pomaga jej zrozumieć relację z rzeczami, odchodzić od przywiązania do nich i znaleźć więcej miejsca dla tego, co kocha. Z uczestnikami cyklu REM chce podzielić się swoim doświadczeniem z minimalizmem, sprawdzonymi na własnej skórze sposobami na rozpoczęcie procesu zmian podejścia do nabywania i zatrzymywania przedmiotów.

Prowadzącą spotkanie będzie także Magdalena Knitter - dyplomowana life coach, trenerka rozwojowa i pedagożka, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi coachingi indywidualne, warsztaty umiejętności psychospołecznych, oraz grupy rozwojowe dla kobiet, podczas których skupia się na budowaniu relacji oraz wzmacnianiu poczucia własnej wartości i poznania siebie. Autorka książek: „Najważniejsza decyzja” oraz „Kobieta w Wewnętrznej Podróży”.

Grafika: Magdalena Dąbrowska

Instruktor

Z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku.

Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pt, 18:00
25.11.2022
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Eko Dworzec

Recenzje

brak recenzji