Lista zajęć Magdalena Dąbrowska ŚWIĄTECZNE BOMBKI DECOUPAGE PRACOWNIA RĘKODZIEŁA

ŚWIĄTECZNE BOMBKI DECOUPAGE PRACOWNIA RĘKODZIEŁA

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

INFORMACJA ORGANIZACYJNA: Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub ekodworzec@kulturalni.pl

Zapraszamy na świąteczne wydanie warsztatów decoupage w Eko Dworcu. Uczestnicy z wykorzystaniem decoupage oraz innych technik DIY, wykonają świąteczną bombkę.

Tak udekorowana i ozdobna bombka może znaleźć się nie tylko na choince, ale także stać się elementem świątecznego stroika na stół wigilijny lub podarkiem dla bliskiej osoby. Czas spędzony na warsztatach będzie wspaniałym czasem wyciszenia i skupienia, a jego efekty - piękną pamiątką lub własnoręcznie zrobionym prezentem - a takie doceniamy szczególnie.

Prowadząca: Magdalena Dąbrowska - z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się hobbystycznie rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku. Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Instruktor

Z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku.

Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
17.12.2022
3 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji