Lista zajęć Cerowanie kreatywne – stwórz wzór w kształcie tęczy

Cerowanie kreatywne – stwórz wzór w kształcie tęczy

Kategoria

inne / krawiectwo

Opis

Regularnie zapraszamy Was na warsztaty z cerowania, tym razem – dla urozmaicenia – w kształcie tęczy. To kreatywna wariacja naszej prowadzącej na temat cerowania i tkania po okręgu. Inspiracją była prośba jednej z uczestniczek warsztatów. Wzór można wykorzystać zarówno do naprawy odzieży, jak i do ozdoby, albo jako samodzielny obrazek – fajny prezent świąteczny. Uczestnik/czka dowie się, czym jest cerowanie i w jakich naprawach się sprawdzi. Pozna ogólne zasady naprawiania ubrań. Dowie się jak wykonać i przekształcać do własnych potrzeb wzór cerowania Tęczę.

Warsztat poprowadzi Kasia Banul, autorka bloga www.bababanul.pl. W pierwszej kolejności zapraszamy osoby, które nie brały jeszcze udziału w warsztatach Kasi. Pozostałe osoby chętne wpiszemy na listę rezerwową – w tym celu prosimy o maila na wspoldzielnik@wck-wola.pl

Uwaga! Warsztaty odbędą się w nowej lokalizacji Współdzielnika – I piętro galerii Wola Park, lokal przy wejściu bocznym obok kawiarni Grycan.

Zapraszamy osoby powyżej 15. roku życia.

Prowadzenie: Katarzyna Banul-Wójcikowska | @baba_banul | bababanul.pl

Warsztat jest bezpłatny, odbywa się w ramach projektu "Zero marnowania, 100% kultury" dofinansowanego z Funduszu Edukacji Kulturalnej m.st. Warszawy.

Organizator: Wolskie Centrum Kultury

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 13:00
03.12.2022
2 godz. Warszawa,
Współdzielnik (Górczewska 124)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również