Lista zajęć Sylwia Prema Spełniaj siebie – Koło Życia

Spełniaj siebie – Koło Życia

Opis

Droga Kobieto zapraszamy Cię do zatrzymania się w pędzie życia i podarowania Sobie zasilającego czasu tylko dla Ciebie. Do czułego spotkania z najważniejszą osobą w Twoim Życiu – z Tobą. Ten warsztat pozwoli Ci odpocząć od codzienności, odreagować stres i napięcie. Pozwoli Ci też lepiej poznać Siebie, odkryć Twoje zasoby, a jeśli już tam jesteś - umocni Cię w Twoich jakościach.

Zaczniemy od wyciszenia umysłu i połączenia się z ciałem poprzez łagodną praktykę ruchu i oddechu. W Kręgu Kobiet podzielimy się tym z czym jesteśmy, rozpoznamy i wypowiemy czego nam potrzeba formułując swoje intencje.
W części warsztatowej zrobimy Koło Życia by zobaczyć, który obszar potrzebuje zaopiekowania.
Będziemy pracować w formule Kręgu Kobiet, który jest bezpieczną przestrzenią, w której spotkasz się sama ze sobą i z innymi kobietami. Doświadczysz zrozumienia, wzmocnienia, wsparcia i inspiracji. Tu możesz wyrazić to co leży Ci na sercu, albo podzielić się tym co dobre wzmacniając się i wspierając inne kobiety.

Termin: 10.02.2023
Godzina: 18.15

Instruktor

Absolwentka studiów „Relaksacja i Joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. W trakcie studiów oraz uczestnicząc w warsztatach w Polsce i Indiach zgłębiała różne aspekty jogi, techniki relaksacyjne, medytację, techniki oddechowe oraz ajurvedę. Poznając ich dobroczynne działanie w redukcji stresu i poprawie zdrowia i jakości życia, inspiruje do ich stosowania organizując warsztaty, projekty i kampanie społeczne.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również