Lista zajęć Warsztaty stolarskie dla kobiet - wieszak na biżuterię

Warsztaty stolarskie dla kobiet - wieszak na biżuterię

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. Płatność za warsztaty powinna być wniesiona na dzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przeciwnym razie, zapisujemy następną osobę z listy rezerwowej. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub dworzeckultura@kulturalni.pl

Zapraszamy kobiety i młodzież w wieku 16+ na warsztaty stolarskie na Dworcu Kultura. Zajęcia skierowane są dla początkujących, którzy chcą zacząć przygodę z drewnem. Poznacie zasady BHP i obsługę podstawowych narzędzi i urządzeń do pracy z drewnem.

Na warsztatach wykonamy wieszak na biżuterię.

Warsztaty stolarskie to świetna okazja, aby oderwać się w grupie kobiet i odpocząć podczas pracy rękodzielniczej. Duma ze stworzenia samodzielnie pracy gwarantowana.

Prowadzenie: Agnieszka Bykowska-Giler (Dama z wiertarką) - instruktorka zajęć stolarskich i rękodzielniczych dla dzieci i dorosłych. Prowadzi własną pracownię na warszawskim Żoliborzu.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 18:00
06.03.2023
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji