Lista zajęć Warsztaty rękodzielnicze - "Świece z naturalnych wosków"

Warsztaty rękodzielnicze - "Świece z naturalnych wosków"

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

NFORMACJA ORGANIZACYJNA
Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub dworzeckultura@kulturalni.pl

Świece z wosków roślinnych z czystego wosku sojowego lub kokosowego. Woski takie są naturalnym utwardzonym olejem wyciskanym z owocu kokosa i ziaren soi. Woski są surowcami odnawialnymi i biodegradowalnymi.

Świece woskowe mogą nie tylko roztaczać piękny zapach, ale także wpływać na oczyszczenie naszej aury i pozytywny nastrój.

Na warsztatach będzie można wykonać świece w pojemniku szklanym, tabliczki oraz ciasteczka aromaterapeutyczne z dodatkami suszu botanicznego, kamieniami mineralnymi oraz zapachami. Wszystko potem będzie estetycznie i ekologicznie zapakowane.

Prowadząca: Beata Podsiadły - mydlarka, zielarka, fitoterapeutka, z wykształcenia pielęgniarka, założycielka i właścicielka pracowni Akademia 4 Pory Roku. Od 2007 przez swoją pasję inspiruje mieszkańców gminy Piaseczno. Prowadzi warsztaty rękodzielnicze z dziedziny ginących zawodów, jak mydlarstwo i świeczkarstwo. Współautorka pierwszego w Polsce elementarza mydlarza “Nasze mydła i mazidła”.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 18:00
07.03.2023
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji