Lista zajęć Justyna Konarzewska Mądra Główka – z kulturą od najmłodszych lat

Mądra Główka – z kulturą od najmłodszych lat

Opis

Kultura to szczególny dział, gdzie poznajemy otaczający nas świat. Kultura to wszystko, czego człowiek uczy się żyjąc w społeczeństwie. Na zajęciach wykorzystywana technika Montessori pomoże rodzicom wspierać rozwój dziecka, który od najmłodszych lat poznaje otaczający go świat poprzez cały dorobek kultury.

Edukacja Montessori jest osadzona w otoczeniu bliskim dziecku, bazująca na jego potrzebach, dzięki czemu skuteczniej wpływa na indywidualny rozwój.
Do 6. roku życia mózg człowieka jest niezwykle elastyczny, gotowy podjąć różne wyzwania i przyjąć wszelkie informacje. Montessori mówiła o „chłonnym umyśle”. W małym dziecku drzemie nieograniczona żądza zdobywania wiedzy, doświadczeń oraz edukacji kulturalnej. Możemy ją zaspokoić stwarzając odpowiednie warunki rozwoju.

Skierowane do dzieci w wieku 2-4 lata. Organizowane w bezpiecznej atmosferze bliskości rodzica. Dla dorosłych okazja do edukacji w zakresie rozwoju dziecka.
Edukacja Montessori to podążanie za dzieckiem. Wykorzystując oryginalne pomoce Montessori dzieci będą rozwijać się w następujących obszarach edukacyjnych:
• Kultura
• Życie praktyczne (samodzielność, mała i duża motoryka)
• Sensoryka (rozwój zmysłów)
• Matematyka
• Język polski i angielski

Zajęcia w piątki godz. 10.30-11.20
Opłata: 100zł/m-c (1x tyg. 50 min.)

Prowadząca Justyna Konarzewska - wychowawca edukacji przedszkolnej, nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel w przedszkolu Montessori; prywatnie mama trójki dzieci.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również