Lista zajęć Magdalena Dąbrowska Warsztaty WIELKANOCNE JAJKO DECOUPAGE

Warsztaty WIELKANOCNE JAJKO DECOUPAGE

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

NFORMACJA ORGANIZACYJNA
Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub dworzeckultura@kulturalni.pl

Na wielkanocnych warsztatach Uczestnicy będą mogli wykonać zestaw wielkanocny: pisankę w kieliszku. Udekorowane w technice decoupage jajeczko oraz kieliszek mogą być elementem wielkanocnego stroika wielkanocnego, dodatkiem do świątecznego koszyczka lub własnoręcznie zrobionym upominkiem dla bliskiej osoby. Będziemy pracować na drewnianych jajkach i kieliszkach. Udział w warsztatach decoupage to także wspaniały odpoczynek i okazja do wyciszenia przy pracy rękodzielniczej.

Warsztaty są odpowiednie dla osób początkujących, jak również dla Uczestników poprzednich warsztatów decoupage w Dworcu Kultura. Zapewniamy wszystkie materiały. Gdyby ktoś z Uczestników chciał udekorować zestaw ulubionym motywem (lub wymienić się z wzorami z innymi), może przynieść własne papierowe serwetki. W miarę możliwości prosimy uczestników o przyniesienie suszarek do włosów, które przyśpieszą pracę.

Prowadząca: Magdalena Dąbrowska - z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych – oprócz fotografii zajmuje się malarstwem i rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku. Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie – poprowadziła już kilkanaście warsztatów decoupage, a w Dworcu Kultura można dołączyć do jej stałych warsztatów z tej techniki.

Instruktor

Z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku.

Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
01.04.2023
3 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji