Lista zajęć warsztaty modowe dla dzieci 6+

Warsztaty modowe dla dzieci 6+

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Nazwa zajęć: Warsztaty modowe dla dzieci 6+
Prowadzący : Anna Friendorf - Wardecka
Dzień i godz. zajęć :
poniedziałek 17.00-18.00, wiek: 6 - 9 lat

Koszt:
1 x tyg. dzieci (6-9 lat) - 120 zł
wejściówka 40 zł

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.

Opis zajęć:
Zapraszamy na warsztaty modowe dla dzieci, podczas których uczestnicy poznają tajniki i zagadnienia modowe tworząc przy tym różne kreacje, stroje i kostiumy. Młodzi styliści będą mogli wykorzystać różne materiały i artykuły plastyczne. Będzie tez okazja na żywo obejrzeć i przymierzyć stroje z dawnych lat. Przyjrzymy się wybranym epokom i razem stworzymy wybraną stylizację. Uczestnicy rozwiną kreatywnośc i nauczą się podstawowych zasad stylizacji.

Prowadząca: Anna Friendorf - Wardecka, barwna i zawsze uśmiechnięta, stylistka, pedagog, właścicielka wypożyczalni kostiumów DecoAnn, www.decoann.pl.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również