Lista zajęć Warsztaty "Domowa dżungla"- początki. Palik dla roślin pnących

Warsztaty "Domowa dżungla"- początki. Palik dla roślin pnących

Kategoria

sztuka / inne

Opis

NFORMACJA ORGANIZACYJNA
Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Warsztaty skierowane do początkujących miłośników roślin doniczkowych. Na warsztacie dowiemy się podstawowych informacji przydatnych do rozpoczęcia własnej, hobbystycznej kolekcji domowych roślin doniczkowych. Każdy będzie mógł wykonać palik z mchem, wspierający wzrost popularnych roślin pnących.

Weronika Alberska w roku akademickim 2013/2014 ukończyła dwa semestry na kierunku Grafiki w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Następnie rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Przez dwa semestry studiowała w ramach wymiany studenckiej Erasmus+ w Akademie výtvarných umění w Pradze. W 2020 r. z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na Wydziale Malarstwa oraz otrzymała I Nagrodę Ewy Tomaszewskiej za pracę dyplomową „Obecność" zrealizowaną pod kierunkiem prof. Andrzeja Rysińskiego. W 2022 r ukończyła Podyplomowe Studia Menadżerskie dla Twórców Artystów i Animatorów kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 18:00
11.05.2023
1 godz. 30 min. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji