Lista zajęć Warsztaty ARCHI - PRZYGODY

Warsztaty ARCHI - PRZYGODY

Kategoria

edukacja / inne

Opis

ARCHI - PRZYGODY

Serdecznie zapraszamy młodzież z klas 7 i 8 szkół podstawowych do udziału w Programie Archi – przygody, realizowany po raz pierwszy w Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu. Program jest przedsięwzięciem z zakresu edukacji architektonicznej, który kierowany jest do dzieci w różnym wieku.

Podczas warsztatów zabierzemy młodzież w fascynujący świat architektury oraz designu. Cykl spotkań dla młodych architektów to przede wszystkim zabawa oraz pobudzenie kreatywności. Celem programu jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci i młodzieży na przestrzeń publiczną oraz edukowanie najmłodszych w zakresie możliwości wpływu na nasze otoczenie. Poprzez uczestnictwo w warsztatach, bazujących na nowoczesnych sensorycznych i doświadczalnych metodach pracy, ich mali uczestnicy mogą przekonać się empirycznie, jak ważna dla jakości naszego życia jest estetyka, harmonia oraz środowisko naturalne – sugeruje Narodowe Centrum Kultury.
Na zakończenie warsztatów wraz z grupą warsztatową będziemy mieć niespodziankę dla wszystkich mieszkańców Suszca, ale nie będziemy jeszcze zdradzać szczegółów. Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku oraz Instagramie.

TERMINY: WRZESIEŃ - LISTOPAD 2023 R.
MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
DLA KOGO: młodzież z klas 7 i 8

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Archi-przygody
Narodowe Centrum Kultury

CAŁKOWITA WARTOŚĆ 300 000 zł

Na warsztaty obowiązuje limit miejsc!

Zapisy na warsztaty prowadzone są przez strefezajec.pl. Po zapisaniu uczestnika przez strefazajec.pl należy uzupełnić kartę zgłoszeniową dostępną na www.kulturasuszec.pl i dostarczyć ją do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.
Kontakt: julia@kulturasuszec.pl, 32 212 44 91 wew. 21.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji