Lista zajęć Magdalena Kołodziejczyk-Kielich "Widoki różnorodne " 28.05 - spacer w ramach cyklu Kreatywni z natury dla rodzin z dziećmi 6-12 lat

"Widoki różnorodne " 28.05 - spacer w ramach cyklu Kreatywni z natury dla rodzin z dziećmi 6-12 lat

Opis

.28.05.2023 (niedziela) 11.00-13.00
„Widoki różnorodne” – rodzinny spacer przyrodniczo-artystyczny w ramach projektu „Kreatywni z natury” – dla dzieci od lat 6, młodzieży i dorosłych
Miejsce zbiórki: Park Kultury w Powsinie – przy pętli autobusu nr 519
Godz. 11:00

Każdego dnia możemy zaobserwować w przyrodzie sceny niczym z filmu, w których aktorami pierwszego planu są rośliny i zwierzęta. Widziane przez nas historie pozostają w naszej pamięci, a także mogą stać się inspiracją do twórczego działania.

Podczas warsztatu „Widoki różnorodne” przeniesiemy się do świata przyrody i wcielimy w zwierzęce postaci, by na własnej skórze doświadczyć leśnej przygody. Ta edukacyjna zabawa stanie się początkiem tworzenia przez uczestników pamiątkowej fotoopowieści, w której motywem przewodnim będzie życie dzikich zwierząt. W czasie naszych twórczych działań zapoznamy się z podstawami opowiadania filmowego oraz przyglądniemy się z bliska wybranym mieszkańcom lasu. Nad przebiegiem procesu twórczego będzie czuwała scenarzystka filmowa oraz edukator przyrody.

Udział w spacerze jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy, które od 15 maja przyjmujemy w placówkach CKW oraz na stronie: www.strefazajec.pl.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również