Lista zajęć Irina Grishina Porcelanowe Warsztaty Weekendowe Terminal Kultury Gocław

Porcelanowe Warsztaty Weekendowe Terminal Kultury Gocław

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Porcelanowe warsztaty Weekendowe

Warsztat składa się z dwóch spotkań:
*17 i 24 czerwca
sobota od 11:00 do 14:00 (razem 6 h warsztatu)
sala 225

Porcelana bardzo szlachetna, biała, półprzezroczysta materia, o recepturę której jeszcze kilka wieków walczyli królowie.

Ten warsztat jest zarówno dla osób początkujących, które nawet nie wiedzą, czym jest porcelana i jak się z nią pracuje, ale również jest dla tych, którzy już brali udział w podobnych warsztatach.

Podczas warsztatów stworzysz naczynie, kształt wybierzesz z już istniejących (czemu tak dowiesz się na zajęciach), za to będziesz mógł/mogła poszaleć z ozdobą. Jest to pierwszy krok w stronę świata porcelany.

Każdy uczestnik stworzy 3-4 dzieła, które będą w pełni użytkowe. Będą do odebrania za 2 tygodnia od ostatniego spotkania.

Koszt 400 zl/os

Grupa min 4 os - max 7 os

Instruktor

Irina Grishina jest absolwentką nowoczesnej School of Form - wyższej szkoły projektowej. Od 2016 roku prowadzi pracownie ceramiczne. W trakcie ostatnich 6 lat zdobyła 2 nagrody Must Have za projekty współtworzone z innymi projektantami i ceramikami.
Prace Iriny były pokazywane na minimum 20 wystawach w Polsce, Niemczech, Czechach, Węgrzech i innych krajach. O twórczości Iriny pisały takie czasopisma jak Zwykłe życie, Kukbuk, Elle Decoration, Weranda, Hygge i inne.
Irina stara się łączyć w swych pracach funkcjonalność, spontaniczność i piękno, rozumiane jako harmonia, równowaga i naturalność. W ceramice Irina najbardziej ceni to, jak niezwykle pozytywnie ten materiał wpływa na umysł, zwiększa neuroplastyczność mózgu i rozwija kreatywne myślenie. Od 3 lat prowadzi warsztaty ceramiczne dla dorosłych i dzieci i robi to z całym swoim zaangażowaniem.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również