Lista zajęć Magdalena Bartnicka-Łyżwa Otulić angielskim (1,5-3 lat) - Alto

Otulić angielskim (1,5-3 lat) - Alto

Opis

Nazwa zajęć: Otulić angielskim
Prowadzący: Magdalena Bartnicka-Łyżwa
Wiek: 1,5-3 lata
Dzień i godzina zajęć:
czwartek godz.9:30-10:30
Koszt: 120,00 zł za cztery zajęcia w miesiącu.

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, językowych z native speakerem , zumba gold,Teatr mistrzów życia ceramika, Taniec w kręgu,junior odkrywca, pracownia rysunku i malarstwa z przygotowaniem do ASP

Opis zajęć:
Otulić angielskim - zajęcia w formule grupy zabawowej prowadzone w języku angielskim. Będzie czas na swobodną zabawę w zaaranżowanej przestrzeni, wspólne śpiewanie i zabawy ruchowe. Nie zabraknie też działań sensorycznych i czasu na wspólne czytanie. To właśnie książki dla dzieci będą źródłem tematów naszych zajęć.
Zajęcia będą dla dzieci i dla mam okazją do nabywania i rozwijania umiejętności językowych w ciepłej atmosferze. Mogą być też inspiracją i wsparciem we wprowadzaniu dwujęzyczności w domu, tak aby nauka angielskiego była nową i przyjemną formą spędzania czasu i okazją do i budowania relacji rodziców z dziećmi.
Podczas zajęć będziemy korzystać z materiałów czasem sypkich, czasem mokrych, lepkich lub brudzących więc zachęcamy do wzięcia dla dzieci ubrania na zmianę.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również