Lista zajęć Nauka gry na pianinie dla zawansowanch

Nauka gry na pianinie dla zawansowanch

Opis

Kontynuacja nauki gry na pianinie dla uczniów czytających płynnie nuty, oparta na ambitniejszym repertuarze muzycznym - zarówno klasycznym, jak i rozrywkowym. Celem jest zarówno doskonalenie warsztatu muzycznego (techniki gry oraz interpretacji), jak i przygotowanie młodych instrumentalistów do prezentacji muzyki na scenie (podczas koncertów, konkursów itd)

Zajęcia prowadzone są indywidualnie dla osób, chcących doskonalić swoje umiejętności muzyczne. Warsztaty prowadzone w oparciu o wiedzę, praktykę oraz indywidualne doświadczenie pracy z każdym uczniem. Zajęcia będą skupiały się na kontynuowaniu nauki, poznaniu szerokiego repertuaru muzycznego, doskonaleniu techniki gry na instrumencie, a przede wszystkim na rozwijaniu muzykalności uczestnika. Program zajęć obejmuje także m. in. naukę czytania nut a vista w kluczu wiolinowym i basowym, naukę prawidłowej techniki i umiejętność jej wykorzystania oraz odpowiednią interpretację dzieła muzycznego. Metoda nauczania dostosowana jest do każdego ucznia w zależności od jego wieku, możliwości i zainteresowań muzycznych.

Zajęcia indywidulane / raz w tygodniu po:
45 minut / 60 zł. ( jedne zajęcia )
30 minut / 45 zł. ( jedne zajęcia )

30 min.
Cena:180 zł/810 zł/1620 zł*

  • opłata miesięczna/semestralna/roczna

45 min.
Cena: 240 zł/1080 zł/2160 zł*

  • opłata miesięczna/semestralna/roczna

**Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN). Posiadanie karty upoważnia do 50% zniżki.

**Obowiązuje miesięczna opłata za zajęcia

**Zajęcia ustalane indywidualnie

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również