Lista zajęć Magdalena Taperek Urwisowo – artystyczne zajęcia ogólnorozwojowe

Urwisowo – artystyczne zajęcia ogólnorozwojowe

Kategoria

inne / inne

Opis

Urwisowo zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 2-3 ½ roku mają na celu przygotowanie dzieci do pójścia do przedszkola. W trakcie zajęć maluchy doskonalą sferę fizyczną, poznawczą oraz emocjonalną. Małymi krokami, dostosowanymi do indywidualnego tempa maluchów, pomagamy im rozstać się z rodzicami. Ale przede wszystkim stwarzamy warunki do bezpiecznej i bezstresowej adaptacji w grupie rówieśniczej.
Na początku rodzic jest wraz z dzieckiem na zajęciach i uczestniczy w nich aktywnie. Następnie jego rola sprowadza się tylko do siedzenia i oglądania zabawy dziecka, ewentualnie gdy zajdzie taka potrzeba – do wspierania go.
Kolejne etapy to wyjście rodzica poza salę, bycie tuż za drzwiami, aż w końcu będzie mógł już pozostawić malucha samego i oczekiwać na zakończenie zajęć. Oczywiście ten rytm nie jest stały. Dzieci są różne, czasem potrzeba by rodzic dłużej uczestniczył z dzieckiem w zajęciach, a czasem już na drugich może już wyjść poza salę. Najważniejsze jest, by
dziecko cały czas miało poczucie bezpieczeństwa i wsparcia.
Zajęcia trwają 3 godziny i oparte są głównie na grupowych zabawach ruchowych, tanecznych, plastycznych, tematycznych stymulujących rozwój dzieci. W trakcie trwania zajęć przewidujemy przerwę na drugie śniadanko.

Dzień: wtorek

Godzina rozpoczęcia:
dla dzieci w wieku 2- 3,5 lat 9.00 -12.00

Czas zajęć:
1 x po 180 min.

Opłata: 260 zł/mc 1 x w tyg.

Opłata miesięczna oznacza 4 pełne tygodnie zajęć. W przypadku:

  • większej liczby zajęć w miesiącu – opłata jest zwiększona proporcjonalnie
  • mniejszej liczby zajęć w miesiącu – opłata jest zmniejszana proporcjonalnie

I zajęcia w roku 2023: 19 września (wtorek)

Instruktorka Magdalena Taperek
Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w tym także z dziećmi z niepełnosprawnościami. Certyfikowana trenerka Smyko-Multisensoryki. Jeszcze w okresie studiów współpracowała jako wolontariusz z fundacjami zajmującymi się dziećmi z zespołem Downa i niepełnosprawnościami intelektualnymi. Po studiach związana z przedszkolem Różany Ogródek na Mokotowie.
Od kilku lat współpracuje z warszawskimi domami kultury prowadząc autorskie zajęcia adaptacyjne URWISOWO dla dzieci szykujących się do przedszkola. Właścicielka firmy Klawa Zabawa organizującej zajęcia dla najmłodszych. Prywatnie mama trójki dzieci.
W związku z wyzwaniami zawodowymi jak wciąż doskonali swój warsztat zawodowy licznymi kursami. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych "Diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami sensorycznymi" na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

  1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia automatycznie trafia na listę rezerwową.
  2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
  3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również