Malarstwo 16+

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Na zajęciach „Podstawy malarstwa” poznamy techniki operowania farbami akrylowymi, które pomogą nam wyrazić siebie na płótnie. Zajęcia te umożliwiają zapoznanie się krok po kroku z różnymi aspektami pracy kolorem – tak od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Kurs malarstwa to okazją do zrozumienia zasad i rozwinięcia subtelności postrzegania barw otaczającej nas rzeczywistości. W trakcie kursu uczestnicy poznają specyfikę pracy farbami akrylowymi. Nauczymy się świadomie posługiwać środkami wyrazu artystycznego, takimi jak plama, barwa, kreska, walor i kompozycja, a także potrenujemy wyobraźnię. Będziemy przechodzić przez tematy takie jak abstrakcja, pejzaże, martwa natura, portret, postać, nie zapominając o ekspresji i intuicji każdego z uczestników.

Koszt :

250 zł odpłatność ryczałtowa miesięcznie (bez względu na ilość zajęć)

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 5. dnia każdego miesiąca przez strefazajec.pl lub przelewem w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w Terminal Kultury Gocław

Wpłaty przelewem należy dokonać na konto:
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe

Wpłaty gotówkowe w kasie TKG
poniedziałek - piątek 10.00 – 18.00

Instruktor

pracująca pod pseudonimem Kassol Art – urodzona w Biłgoraju 1982 roku. W latach 2001-2006 studentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni Prof. Stanisława Żukowskiego, w roku 2007 studiowała w warszawskiej Akademii Fotografii. Od lat mieszka i pracuje w Warszawie pod pseudonimem „Kassol".

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
poniedziałek 18:00 - 21:00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również