Lista zajęć Juliia Matsiuk SOBOTY DLA KOBIET Karnet październik 2023

SOBOTY DLA KOBIET Karnet październik 2023

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Soboty dla kobiet

Jeśli kobieta jest spełniona i zrelaksowana, może przenosić góry. Sobotnie spotkania w kręgu kobiet służą właśnie w tym celu – dla relaksu, spełnienia, wymiany kobiecych energii, dla wsparcia, samopoznania i ujawnienia twórczego potencjału.

Zapraszamy Panie w wieku 16+.

Instruktorka: Yuliia Matsiuk.

Opłata: karnet na październik 135 zł (3 spotkania), pojedyncze zajęcia 50 zł. Zapisy od 25.09.2023 godz. 10.00.

14 października 2023, sobota, godz. 10.00-13:30

“Mój tajemniczy ogród”

Warsztaty scrapbookingu

Zapraszamy na warsztaty, podczas których stworzysz album w technice scrapbookingu. Przed Tobą ekscytująca podróż pełna niespodzianek w tajemniczym ogrodzie. Nie zdziw się, jeśli wpadniesz do „króliczej nory”, bo scrapbooking urzeka i wciąga całkowicie. Kwiaty, motyle, koronki, pieczątki, dziurkacze kształtowe, naklejki, różne wycinanki - nie będziesz mogła się powstrzymać - to wiemy na pewno.

“Mój tajemniczy ogród” to pierwsze warsztaty z cyklu scrapbookingowego, poświęcone latu, tajemnicom ogrodu, podróżom i morskim klimatom. Kolejne już niedługo...

Uczestniczki pierwszych warsztatów otrzymają segregator, w który będą mogły przez cały rok dodawać strony z kolejnych zajęć scrapbookingowych.

Prosimy o punktualność, ze względu na dobro wszystkich uczestniczek warsztatów.

21 października 2023, sobota, godz. 10.00-13:30

“Kwiat Duszy”

Warsztaty Neurografiki.

Kolejna sesja Neurografiki będzie okazją do poznania potężnej techniki, która pomoże uporać się z najtrudniejszym emocjonalnym bólem czy żalem, obecnym od czasu do czasu w życiu każdego człowieka. Pomoże nawiązać z nimi najtrudniejszy związek, co często wydaje się niemożliwe. Technika ta jest używana, gdy bliskiej nam osoby już nie ma, a relacje i uczucia pozostają, pozostają cieniem w naszym sercu, w naszej Duszy. Dzięki tym warsztatom będziecie mogły nauczyć się jak uzdrowić tę relację, jak poradzić sobie z bólem, aby Dusza kwitła i żyła! To sesja dla odważnych. Zapraszamy tych, którzy są gotowi zmienić coś w swoim życiu i ruszyć dalej. Do przodu!

Prosimy o punktualność, ze względu na dobro wszystkich uczestniczek warsztatów.

Opłata 50 zł.

28 października 2023, sobota, godz. 10.00-13:30

„Artystka-designerka-modelka”

Warsztaty malowania na koszulkach.

Nie szukaj w sklepach koszulki swoich marzeń – stwórz ją sama.

Nie musisz być profesjonalną artystką, aby stworzyć designerskie arcydzieło. Malowanie na tkaninach to prosta metoda tworzenia genialnych projektów modowych, inspirowanych hobby, ulubionym filmem, bohaterką lub czymkolwiek innym, co sprawi, że Twoja koszulka będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Wybierając się na warsztaty zabierz ze sobą pomysł i swoją koszulkę! W ciepłej atmosferze, przy filiżance herbaty miło spędzisz czas na twórczej pracy, ciesząc się całym procesem. Bądźmy razem wyjątkowe i szalone!

UWAGA! Koszulka własna z tkaniny naturalnej, jasnej. Pozostałe materiały i narzędzia w cenie.

Prosimy o punktualność, ze względu na dobro wszystkich uczestniczek warsztatów.

Weekendy dla Małych i Dużych

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również