Lista zajęć Akcja Zima w Mieście 2018

Akcja Zima w Mieście 2018

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
2018-02-12
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Filia
Ośrodek Ruczaj
Liczba uczestników
82
Wolnych miejsc
3
Wymagany wiek
7 - 13

Opis

W pałacu Królowej Śniegu
Zajęcia i warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych inspirowane krainą baśni.
Zapisu na półkolonię będzie można dokonać od 15 stycznia (poniedziałek) od godz. 11.00 poprzez internetowy system zapisów.

Zajęcia, warsztaty a nawet wycieczki autokarowe związane będą tematycznie ze światem baśni i bajek oraz zimą, śniegiem i lodem.

W programie, m.in.: * gra terenowa, w której dzieci poczują się jak wyjątkowi goście w komnatach pałacu Królowej Śniegu; * quiz ze znajomości najsłynniejszych baśni; * zajęcia plastyczne; * warsztaty muzyczne i taneczne, na których dzieci przygotują mini występ; * opowieści o życiu roślin i zwierząt podczas zimy; * spektakle teatralne; * zajęcia ruchowe i wyjścia do ciekawych miejsc w Krakowie. * we środy - całodzienne wycieczki autokarowe .

Wycieczki autokarowe: 14 luty - Zakopane (Snowlandia – lodowy labirynt oraz pałac śnieżny), 21 lutego - Bielsko-Biała (wyjazd kolejką na Szyndzielnię).

Zajęcia będą prowadzone w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 9:00-15:00, w środy od 8:30 do 17:30 (dzień wycieczki).
Opłata: 105 zł /os. /tydz. W cenie jest: wycieczka autokarowa (przejazd autokarem, bilety wstępu, II danie z kompotem), zajęcia, materiały plastyczne i inne wykorzystywane na warsztatach, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety MPK, ciepły posiłek (danie "jednogarnkowe" lub zupa) oraz opieka wychowawców,

Zapisu na półkolonię będzie można dokonać od 15 stycznia (poniedziałek) od godz. 11.00 poprzez internetowy system zapisów.

Ze względu na duże zainteresowanie, przyjmujemy zapisy tylko na 1 tydzień.

Honorujemy Krakowska Kartę rodzinną 3+. Osobom posiadąjącym KKR3+ przysługuje 50% zniżki.
Przed wpłatą prosimy o kontakt w celu uzupełnienia numeru KKR3+.