Lista zajęć Od tańca korowodowego do sedna

Od tańca korowodowego do sedna

Opis

Warsztaty zarządzania zdrowiem seksualnym dla kobiet po doświadczeniu choroby nowotworowej piersi.
W programie warsztaty tańców korowodowych z całego świata: Macedonii, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Grecji, Armenii, Francji, Ukrainy i Polski prowadzone przez Annę Trąbałę oraz panel „Zarządzanie zdrowiem seksualnym” poprowadzony przez dr n.med. Monikę Łukasiewicz.
Modowe wskazówki poprowadzi Agnieszka Jaworska - projektantka, stylistka i wykonawca zaprojektowanych ubiorów i prezes Fundacji Zjednoczeni pod biała flagą. Mecenas Marek Morawski będzie udzielał bezpłatnych porad prawnych.
Prowadzące:
Anna Trąbała - wybitna tancerka zakochana w tańcach bałkańskich i bretońskich.
Formą tańców korowodowych zajmuje się od roku 2008. Brała udział w warsztatach międzynarodowych i wyjazdach organizowanych przez profesjonalnych nauczycieli tańców ludowych.
Od 2011 organizuje w Poznaniu warsztaty z nauczycielami tańców ludowych z całego świata, prowadzi warsztaty dla nauczycieli, bierze udział w Festiwalu Pannonica.

Dr n. med. Monika Łukasiewicz

Specjalistka położnictwa i ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, seksuologii oraz androlożka kliniczna.
W 2010 roku otrzymała tytuł Fellow of the European Committee on Sexual Medicine (FECSM), europejską specjalizację z seksuologii.
Pracuję w klinice leczenia niepłodności nOvum oraz w Dębski Clinic. Zajmuje się diagnostyką i terapią par niepłodnych, prowadzeniem ciąży, terapią menopauzy oraz zaburzeń seksualnych.
Założycielka i prezeska Fundacji Dla Kobiet po raku piersi. Działa w Fundacji Avalon dla pacjentów i pacjentek z niepełnosprawnościami. Współzałożycielka i dyrektorka medyczna platformy Sophia Health (coach zdrowia kobiecego) oraz autorka książki „Seks bez cycków, czyli seks dobrze zaprojektowany”, współtworzy podcast MenoŻadnaPauza oraz OnkoPłodność bez tabu. Naukowo pasjonuje się wpływem bisfenolu A (BPA) na płodność męską oraz efektem placebo w zapłodnieniu pozaustrojowym. Wykłada na sympozjach naukowych w Polsce i na Świecie.

Mecenas Marek Morawski prawnik z wieloletnią praktyką adwokacką, wspiera prawnie fundację Zjednoczeni pod biała flagą.

Plan wydarzenia

9.00 - 10.30
Taniec Korowodowy - „Wędrówka do sedna” poprowadzony przez Annę Trąbała

10.30
Zakończenie panelu tanecznego. Przerwa

10.30- 11.00
Przerwa i w trakcie kawa i herbata serwowana przez Mec. Marka Morawskiego i jego prawne porady a także modowe wskazówki Agnieszki Jaworskiej.

11.00- 12.00
Rozpoczęcie panelu „Zarządzanie zdrowiem seksualnym” poprowadzony przez Dr n.med. Monikę Łukasiewicz.

Wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona

Wymagane obuwie zamienne (taneczne,sportowe, baletki )
woda, mały ręcznik dla własnych potrzeb w trakcie tańca.

Wydarzenie z cyklu „Zaślubione Miłości do Siebie” projektu Fundacji „Zjednoczeni pod białą flagą” Agnieszki Jaworskiej

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 nd, 09:00
19.11.2023
12 godz. Warszawa,
Fort Sokolnickiego

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również