Lista zajęć PięknoPole: Naturalne barwniki z żoliborskim roślin

PięknoPole: Naturalne barwniki z żoliborskim roślin

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Podczas warsztatów będzie można stworzyć oryginalne ubrania, szale, chusty, zadrukowane barwnikami pozyskanymi z liści z żoliborskich sadów, parków i nadwiślańskich zarośli.

Anna Ludwicka - artystka grafik, ukończyła Wydział Sztuki na UTH w Radomiu w Katedrze Projektowania i Grafiki (dyplom z wyróżnieniem). Jest animatorką kultury i instruktorką. Współpracuje z Akademią Łucznica, gdzie prowadzi warsztaty artystyczne i certyfikowane kursy sitodruku.

Pięknopole - projekt edukacji ekologiczno-artystycznej na Żoliborzu. Nazwa projektu nawiązuje do historycznego pochodzenia słowa Żoliborz: Joli Bord, czyli „Piękny Brzeg”. PięknoPole to pole uczestnictwa w warsztatach artystycznych, ściśle związanych z naturą, lokalnym ekosystemem i świadomym odzyskiwaniem odpadów.

Cykl realizowany w ramach pilotażu Funduszu Edukacji Ekologicznej we współpracy z Biurem Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej Urzędu m.st. Warszawy i Staromiejskim Domem Kultury. Projekt jest zgodny z Zieloną Wizją Warszawy: https://eko.um.warszawa.pl/-/zielona-wizja-warszawy

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 śr, 17:30
22.11.2023
3 godz. Warszawa,
Fort Sokolnickiego

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również