Lista zajęć Relaksacja w dźwięku gongów i mis

Relaksacja w dźwięku gongów i mis

Kategoria

fitness / joga

Opis

RELAKSACJA W DŹWIĘKU GONGÓW I MIS

Podczas 90-minutowej sesji zostaniemy otuleni dźwiękiem jedenastu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz om-gongu i zestawu dzwonków, a także kija deszczowego. Pozwolimy sobie na zatrzymanie się, odpoczynek, regenerujący sen, wyostrzenie intuicji i kreatywności, uwolnienie emocji, oczyszczenie myśli i rozpuszczenie napięć w ciele.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji. Nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych ani wiekowych. Prosimy jednak o zgłoszenie prowadzącej, jeżeli jesteś w ciąży, masz astmę, niedociśnienie, zakrzepicę, psychozę lub wszczepiony rozrusznik serca.

Warto zadbać o wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia oraz dobrze nawodnić organizm. Można wziąć własną matę, koc, ulubioną poduszeczkę (notatnik wglądowy z ołówkiem).

Kto będzie czuwał nad przestrzenią dźwięku?

Asia Romaniuk − entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim; absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie) z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger

16 grudnia 2023 (sobota) godz. 16:30
Miejsce: Centrum Kultury Izabelin, sala 124 ul. Matejki 21, Izabelin
Cena: 50 zł (zniżka z Kartą Izabelińczyka)

Uwaga Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie opłaty do dnia 15.12.2023. Ilość miejsc ograniczona.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 16:30
16.12.2023
1 godz. 30 min. Izabelin,
Centrum Kultury sala 124

Recenzje

brak recenzji