Lista zajęć DC: Salsation

DC: Salsation

Kategoria

taniec / inne

Opis

SALSATION

Salsation(R) jest połączeniem tańca z treningiem funkcjonalnym gwarantującym nie tylko dobrą zabawę, ale również długofalowe pozytywne skutki zdrowotne. Jego cechą charakterystyczną jest z jednej strony - ustrukturyzowany schemat zajęć skupiony na zwiększeniu mobilności i sprawności uczestników: izolacje, dynamic warm-up, choreografie, cool down, rozciaganie, a z drugiej strony - mocny nacisk na interpretację muzyki, skupienie na linii melodycznej utworu i warstwie lirycznej - jednym słowem uczymy ludzi nie tylko słuchać, ale przede wszystkim SŁYSZEĆ muzykę przy jednoczesnej pracy nad zwiększeniem mobilności ciała. To połączenie pozwala na czerpanie przyjemności z zajęć tanecznych przy równoczesnej pracy nad sylwetką i zakresami ruchu. Formuła zajęć podobna jest do zajęć Zumba Fitness (choreografie następują jedna po drugiej, podczas trwania zajęć mamy 2 przerwy ma wytłumaczenie trudniejszych elementów)

Zajęcia są proponowane dla osób dorosłych

Prowadzący: Monika Stach

O instruktorce: Monika Stoch
Jestem certyfikowaną instruktorką Salsation (R), posiadającą dodatkowo wieloletnie doświadczenie taneczne/gimnastyczne (taniec klasyczny, jazzowy, wspolczesny, nowoczesny gimnastyka sportowa) W swojej karierze, wraz z zespołem cheerleaders, miałam okazję występować podczas wielu eventów sportowych i biznesowych, jak
również dbać o oprawę artystyczną extraklasowych i euroligowych meczy koszykówki kobiet Wisła Canpack. Z sukcesem startowałam w turnieju tańca towarzyskiego, współtworzyłam choreografie na pokazy i zawody taneczne.
Wierzę, że taniec i ruch jest dostępny dla każdego, a rolą instruktora jest nie tylko nauka tańca samego w sobie czy animowanie uczestników zajęć, lecz również elastyczność w pracy z jednostką i odpowiednie dopasowanie poziomu trudności, tak, by każdy mógł czuć się komfortowo zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym.

Sposoby zapisów:

  • osobiście w biurze Dworu Czeczów,
  • telefonicznie (dla osób posiadających konto w Strefie Zajęć): 12 651 39 13, 509 590 322
  • online: czeczow.ckpodgorza.pl

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, 1 x w tygodniu po 60 minut o godz. 9:00

Pierwsze zajęcia: 20.11.2023

**Koszt zajęć: 100 zł/m-c

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również