Lista zajęć Klub Młodego Naukowca - chemia

Klub Młodego Naukowca - chemia

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
13.09.2018
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Filia
Ośrodek Ruczaj
Liczba uczestników
25
Wolnych miejsc
25
Wiek od
5 lat
Wiek do
11 lat

Opis

Nauka poprzez zabawę - to hasło przewodnie cyklu spotkań dla dzieci i młodzieży, które w ciekawy i przystępny sposób wprowadzą małych odkrywców w świat nauk przyrodniczych i ułatwią zrozumienie otaczających ich zjawisk.

ChemicAl World wraz ze swym przenośnym laboratorium pokazuje, jak kolorowy i zabawny jest chemiczny świat! Dzięki nam nawet najmłodsi zamieniają się w prawdziwych chemików – w fartuszku, okularach i z probówką w ręce. Poprzez nasze zajęcia Młodzi Chemicy rozwijają swoją kreatywność, zdolności manualne oraz chęć do poznawania świata pełnego chemicznych tajemnic.

Jeśli chcesz by Twoje dziecko rozwijało się w kreatywny sposób świetnie się przy tym bawiąc - te zajęcia są właśnie dla Was!

Na warsztaty zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 13 lat.

Prowadzenie: 
mgr inż. Kinga Górka - jako główna pomysłodawczyni złączyła zespół ChemicAl World w całość. Absolwentka Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. W pracy z dziećmi kieruje się determinacją w przekazywaniu wiedzy, jest zawsze radosna i uśmiechnięta. Certyfikowana opiekunka maluchów na wycieczkach.

mgr inż. Joanna Pęcak - najbardziej zabiegana w zespole. Dla niej doba nie ma 24 godzin! Z zamiłowania chemik – absolwentka Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. W ChemicAl World jest odpowiedzialna za eliminację nudy wśród najmłodszych. 

mgr inż. Małgorzata Smok -
pasjonatka książek i filmów dla dzieci. Również absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Odnajduje się zarówno w roli uroczej czarodziejki jak i szalonej chemiczki. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii nawet po całym dniu zajęć!

Opłata: 22 zł/zajęcia (płatne za miesiąc z góry)

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
5-7 lat, czwartek. godz. 17.00-17.45
8-11 lat, czwartek, godz. 16.00-16.45


Brak ustawionych lekcji